Walentynki Chełmińskie, 9-14 lutego 2024 roku – 10 lutego główny koncert walentynkowy!

Walentynki Chełmińskie 2024!

 

🌠 Świętujemy w dniach 📆 9-14 lutego 2024 roku, a 10 lutego główny koncert walentynkowy! 💞

📌 Więcej informacji na fb 💗  Walentynek Chełmińskich 2024!🔝

 

 

„Kwiat Jabłoni” w samym środku zimy? Takie rzeczy tylko w Chełmnie – mieście zakochanych®! 10 lutego (sobota) spotykamy się w sercu miasta na dziewięciu wzgórzach by celebrować 23. „Walentynki Chełmińskie”. W ostatni weekend karnawału warto nasycić wszystkie zmysły! Zapraszamy na jarmark rękodzieła i kulinariów – od produktów regionalnych z Doliny Dolnej Wisły, po rzekę czekolady – najsłodszego z afrodyzjaków. – … na warsztaty perfum z nutką miłości, aby skomponować zapach dla siebie lub czuły upominek dla swojej „Walentynki” i na spacer ulicami grodu o 790-letniej historii – jego cenne zabytki otworzą dla Ciebie swe podwoje. Posłuchaj historii o św. Walentym i złóż intencję do Patrona Zakochanych przed ołtarzem z jego średniowieczną relikwią. Miłość czyni cuda! W noc świętojańską zakwita paproć, w „Walentynki Chełmińskie” – 10 lutego 2024 – „Kwiat Jabłoni”!

 

Zakochaj się w Chełmnie, przyjedź po wyjątkowe wspomnienia. Zapraszamy!

 

Koncert Główny 23. Walentynek Chełmińskich rozpocznie się o 17:00, wystąpią:

 

17:20 – Wokaliści ChDK    

 

 

 

18:05 – Ginger Viper – dynamiczny zespół popowo-rockowy, który rozpoczął swoją działalność jesienią 2023 roku. Grupę tworzy czworo przyjaciół pochodzących z Chełmna
i Bydgoszczy: Patrycja Seehaber, Grzegorz Kleszczyński, Przemek Rajewski i Mieszko Dzieglewski. Pomimo zróżnicowanych gustów muzycznych, postanowili połączyć swoje siły oraz pasje i stworzyć wspólny projekt muzyczny. Efekty ich współpracy będą dostępne dla słuchaczy już wkrótce.

 

 

 

 

 

19:00 – Stage Fever – Stage Fever Show to muzyczna mieszanka niezwykle energetycznych osobowości, która zadowoli nawet najbardziej wybrednego słuchacza. Jest to projekt,
który charakteryzuje wyjątkowa precyzja i dbanie o jakość – w tym zespole tańczą nawet instrumentaliści, co nieczęsto możemy obserwować na rodzimym rynku muzycznym. 

Nasz skład to zawsze dwoje frontmanów – wokal żeński i męski, perkusja, gitary oraz sekcja dęta. Każdy z naszych muzyków, jest wybitny w swojej dziedzinie, a dodatkowo ich osobowość i charyzma sceniczna powodują, że mamy jeden z najlepszych składów w Polsce! Nasi muzycy współpracują z topowymi polskimi Artystami, m.in. Sylwią Grzeszczak, Robertem Gawlińskim z zespołem Wilki, Lady Pank oraz Kasią Kowalską.      
Źródło: https://stagefever.pl/#onas   

 

 

 

 

 

 

20:20 – Kwiat Jabłoni
– Jedyna w Polsce tak rozpoznawalna na szeroką skalę folk-popowa grupa. Od 2018 r. z niesłabnącą siłą oczarowuje kolejnych słuchaczy. Od czasu ukazania się w 2019 r. płyty “Niemożliwe” (ze słynnym “Dziś późno pójdę spać”) zespół nie zwalnia: tworzy kolejne hity, wydaje płyty, koncertuje i udziela się społecznie. Liderami grupy są Kasia i Jacek Sienkiewicz.

Grupa wydała dotychczas trzy studyjne albumy. Wspomniany debiutancki krążek “Niemożliwe” i “Mogło być nic” (2021) W 2022 r. ukazał się projekt specjalny “Wolne serca”, realizowany we współpracy z Muzeum Powstania Warszawskiego. Za ostatnie wydawnictwo zespół był nominowany do Fryderyków w kategoriach: Najlepsze nowe wykonanie i Najlepszy album roku (piosenka i poetycka i literacka). W 2023 roku zespół otrzymał dwie nagrody publiczności – Złotego Bączka (Pol’and’Rock Festival) oraz Bursztynowego Słowika (Top of the Top Sopot Music Festival). 13 października 2023 r. ukazała się trzecia płyta zespołu o tytule “Pokaz slajdów” (Universal Music Polska), krótko po premierze pokryła się Złotem, a potem Platyną. (Oficjalne BIO)   

 

 

 

 

Program 23. Walentynek Chełmińskich od 9-14 lutego 2024 roku:  www.walentynkichelminskie.pl

Do pobrania Plakat 23. Walentynki Chełminskie 9- 14.02.2024

 

 

 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

Festiwal Piosenki Miłosnej, Chełmno 13-14 lutego 2024 roku – zgłoszenia do 26 stycznia 2024 roku

Jarmark św. Walentego w Chełmnie, 9-11 lutego 2024 roku – informacje dla wystawców

9. Bieg Zakochanych w Chełmnie, 11 lutego 2024 roku – zgłoszenia do 9 lutego 2024 roku

Serce pełne miłości – konkurs walentynkowy, zgłoszenia do 2 lutego 2024 roku

 

 

 
___________________________________________________
 

23. Walentynki Chełmińskie 2024
Chełmno 9-14 lutego 2024 roku

 

 

Walentynki Chełmińskie www.facebook.com/walentynki.chelminskie/

 

Chełmno – miasto zakochanych®www.chelmno.pl

Chełmno – miasto zakochanych®: www.facebook.com/Chelmno.miasto.zakochanych/

 

Chełmno – miasto zakochanych®, relikwia św. Walentego i inne informacje: zobacz >>>

 

 

Organizatorzy:

Chełmno – miasto zakochanych® Urząd Miasta Chełmna

Chełmiński Dom Kultury

Parafia Rzymskokatolicka pw. WNMP – Fara

 

 

 

 

 

Dodano: 24.01.2024 r., EP.