🙌 Solidarni z Ukrainą! Spotkanie – rynek Chełmno, 24 marca 2022 roku

Извините, этот техт доступен только в “Polski”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

 🙌 Solidarni z Ukrainą!
Spotkanie – rynek Chełmno, 24 marca 2022 roku

 

Za tydzień, 24 marca 2022 roku minie miesiąc od ataku Rosji na Ukrainę.

 

💛 W tym dniu o godz. 19.00 zapraszamy wszystkich mieszkańców na rynek, abyśmy kolejny raz mogli solidarnie wyrazić swoje wsparcie.

Być może spotkać się także z obywatelami Ukrainy, którzy przybyli do naszego miasta, i zechcą wziąć udział w spotkaniu 🙌

 

ℹ️ Będzie to nasze trzecie spotkanie, które inicjujemy z potrzeby wspólnego przeżywania tego, co wydarza się na Ukrainie.

 

 

Zapraszamy!

 

 

Urząd Miasta Chełmna

 

 

 

  Solidarni z Ukrainą!  Spotkanie - rynek Chełmno, 24 marca 2022 roku   Za tydzień, 24 marca 2022 roku minie miesiąc od ataku Rosji na Ukrainę.   W tym dniu o godz. 19.00 zapraszamy wszystkich mieszkańców na rynek, abyśmy kolejny raz mogli solidarnie wyrazić swoje wsparcie. Być może spotkać się także z obywatelami Ukrainy, którzy przybyli do naszego miasta, i zechcą wziąć udział w spotkaniu    Będzie to nasze trzecie spotkanie, które inicjujemy z potrzeby wspólnego przeżywania tego, co wydarza się na Ukrainie.    Zapraszamy!    Urząd Miasta Chełmna

Plakat do pobrania (kliknij tutaj)

 

 

 

Dodano: 17.03.2022 r., EP