Weekend za pół ceny, 15-17 marca 2019

Chełmno za pół ceny, 15-17 marca 2019

Muzeum Ziemi Chełmińskiej, Escape Room „Piwnica Tajemnic”, Pływalnia „Wodnik” i Europejskie Centrum Wymiany Młodzieży – to z ofert tych miejsc w najbliższy weekend skorzystamy w promocyjnych cenach. POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY to ogólnopolska akcja promocyjna, do której przedsiębiorcy z branży turystycznej zgłaszają swoje oferty, a mieszkańcy i turyści korzystają w nich okazyjnych cenach.

 

Z jakich atrakcji będzie można skorzystać w Chełmnie?

 

Zwiedzanie Muzeum Ziemi Chełmińskiej i spacerek po mieście 

W dniach 15-16 marca 2019 r. Muzeum Ziemi Chełmińskiej zaproponuje zwiedzającym bilety w niższych cenach. Cena normalnego biletu będzie wynosić 2,50 zł (dzieci, młodzież, seniorzy – 1,50 zł), a usługa przewodnicka (od grupy) do 25 osób – 7,50 zł.

Ponadto 16 marca o godz. 14.30 muzeum zaprasza na bezpłatny spacerek po mieście, „Dzieje średniowiecznego Chełmna”, który poprowadzi przewodnik Sławomir Grabowski.

Więcej informacji: https://www.muzeumchelmno.pl

 

Weekend zagadek w „Piwnicy Tajemnic”

Dla spragnionych adrenaliny i nowych wyzwań ofertę przygotował Escape Room „Piwnica Tajemnic”. Rezerwacja pokoju „Mały PRL” wyniesie 50 zł za całą ekipę graczy. Zostało kilka wolnych terminów! Rezerwacja pod numerem telefonu: 795 011 538

Więcej informacji: http://www.piwnica-tajemnic.pl/

 

Na basen za pół ceny

Wszystkim chcącym aktywnie i zdrowo spędzić weekend pływalnia „Wodnik” przy Szkole Podstawowej nr 1 oferuje bilety w niższych cenach. Promocja będzie obowiązywać od godz. 17 w dniu 15 marca do godz. 20 w dniu 17 marca.

Wejście jednorazowe biletowane na basen: bilet zwykły, ulgowy i dla dzieci – 5 zł/os.

Wejście jednorazowe na saunę: bilet zwykły, ulgowy i dla dzieci – 5 zł/os.

*W tych dniach obowiązywać będzie normalny grafik korzystania z pływalni. Ceny dotyczą więc tylko wejść w godzinach, w których w grafiku przewidziane są wejścia biletowane. 

Więcej informacji i grafik pływalni dostępny na stronie: http://www.sp1chelmno.pl

 

Nocleg nad Jeziorem Starogrodzkim

Dla wszystkich, którzy zdecydują się spędzić najbliższy weekend w Chełmnie, w dniach 15-17 marca Europejskie Centrum Wymiany Młodzieży oferuje noclegi w promocyjnych cenach. To okazja, aby zostać w mieście na kilka dni. 

Więcej informacji oraz rezerwacje pod numerem telefonu 56 679 02 30 lub mailowo ecwm@chdk.pl.,

 

 Życzymy Państwu dobrego weekendu!