Wakacje 2017… bo istnieje 2017 powodów aby spędzić z nami wakacje!Wakacje 2017… bo istnieje 2017 powodów aby spędzić z nami wakacje!

Wakacyjne zajęcia w tym roku zaczynamy w II połowie lipca, będą to dwa tygodnie wspaniałej zabawy, tańca, rysunku, cyrkowych wyczynów i wielu innych ciekawych doświadczeń!

Przez całe dwa tygodnie w Chełmińskim Domu Kultury będą czekać nasi instruktorzy aby nauczyć was tańca hip-hop, zapoznać z muzyką rozrywkową, czy ograć was w szachy. Poza tym taniec mażorektowy, taniec towarzyski dla dzieci w wieku 9-13 lat, kolejne spotkanie z techniką decoupage, a ze spotkań niecodziennych wizyta psiego zaprzęgu! Zachęcamy was również do udziału w plenerach malarskich, które w tym roku wpisują się w Rok Rzeki Wisły i zadaniem uczestników będzie malowanie pejzaży z Wisłą w roli głównej.

Ostatni tydzień lipca to okazja aby trochę się zazielenić, będzie to specjalny blok zajęć z uprawy roślin dla dzieci i tego jak hodować je z wyobraźnią. Zielony tydzień to projekt realizowany we współpracy z kilkoma lokalnymi kwiaciarniami! Jakimi? Będziemy informować was wkrótce.

Tymczasem już w poniedziałek, 3 lipca ruszamy z zapisami. Zapoznajcie się z plakatem, na nim szczegółowe informacje. Tylko część zajęć jest płatna, ale na wszystkie obowiązują zapisy ponieważ ilość miejsc jest ograniczona.

Jeśli chcecie uzyskać więcej informacji dzwońcie do nas pod numer 56 686 48 08 lub przyjdźcie osobiście do Chełmińskiego Domu Kultury. Można też odwiedzać naszą stronę:  www.chdk.pl lub śledzić funpage: www.facebook.com/chelminskidomkultury/