IV edycja Turnieju Miast – głosuj na Chelmno od 10.10.2016 r. do 07.11.2016 r.

turniej miast

Извините, этот техт доступен только в “Polski”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

turniej miast

IV EDYCJA TURNIEJU MIAST

GŁOSUJ NA CHEŁMNO !!!

  1. Czas trwania Turnieju Miast – plebiscyt startuje 10.10.2016 roku i trwa do 07.11.2016 roku godz. 00:00. Oficjalne ogłoszenie wyników odbędzie się 16.11.2016 roku.
  2. Zasady uczestnictwa i głosowania
  • uczestnictwo miasta w akcji jest całkowicie bezpłatne i nie wymaga żadnych dodatkowych zgłoszeń czy wniosków. Miasta powiatowe (335 miast) są zgłoszone automatycznie. Nie ma możliwości dodawania miast innych niż powiatowe.
  • celem plebiscytu jest wyłonienie „Najpopularniejszego Miasta w Polsce”. Mieszkańcy będą oddawać głosy na swoje miasto na stroniewww.turniejmiast.zumi.pl Nagrodą główną w plebiscycie jest 200 tys. zł na kampanię reklamową w  Onet.pl i Zumi.pl (organizator pokrywa 99% kosztów kampanii).
  • plebiscyt skonstruowany jest tak, aby miasta każdej wielkości miały równe szanse. Liczba głosów jest porównywana do liczby mieszkańców (dane z GUS 2015 roku), a uzyskana proporcja (%) decyduje o pozycji w rankingu.
  • jedna osoba może oddać jeden głos na dane miasto w kategorii Najpopularniejsze Miasto. Głosować można poprzez  podanie swojego numeru telefonu komórkowego. Głos uważa się za ważny w momencie gdy Użytkownik wpisze unikalny kod otrzymany w zwrotnej wiadomości SMS oraz wpisze poprawnie hasło podane w bramce captcha, a następnie prześle je online za pomocą przycisku: „Wyślij”. W tracie Konkursu każdy Użytkownik może zagłosować tylko jeden raz z jednego numeru telefonu komórkowego.
  • otrzymane smsy są dla mieszkańców całkowicie bezpłatne. Zebrana baza numerów nie będzie przechowywana oraz przetwarzana marketingowo. Informacja na ten temat pojawi się też w momencie głosowania.

turniej miast