Otwarte spotkanie z mieszkańcami, 29 marca 2022 roku

Otwarte spotkanie z mieszkańcami, 29 marca 2022 roku Szanowni Państwo, 29 marca (wtorek) o g. 17.00  zapraszamy do Kinoteatru Rondo na pierwsze w tym roku cokwartalne otwarte spotkanie z mieszkańcami.  W spotkaniu wezmą udział Burmistrz Miasta Chełmna Artur Mikiewicz oraz Zastępca Burmistrza Miasta Chełmna Piotr Murawski.  To okazja, aby dowiedzieć się o trwających działaniach, planowanych inwestycjach, zadać pytania i uzyskać odpowiedzi na interesujące mieszkańców tematy. Proponowany przebieg spotkania: a) przedstawienie bieżących informacji o działaniach podejmowanych w mieście, b) prezentacja planowanych inwestycji, c) dyskusja Serdecznie zapraszamy! Dodano: 16 marca 2022 r., EP

Otwarte spotkanie z mieszkańcami, 29 marca 2022 roku

 

 

Szanowni Państwo,

 

29 marca (wtorek) o g. 17.00  zapraszamy do Kinoteatru Rondo na pierwsze w tym roku cokwartalne otwarte spotkanie z mieszkańcami. 

W spotkaniu wezmą udział Burmistrz Miasta Chełmna Artur Mikiewicz oraz Zastępca Burmistrza Miasta Chełmna Piotr Murawski. 

 

To okazja, aby dowiedzieć się o trwających działaniach, planowanych inwestycjach, zadać pytania i uzyskać odpowiedzi na interesujące mieszkańców tematy.

 

Proponowany przebieg spotkania:

a) przedstawienie bieżących informacji o działaniach podejmowanych w mieście,

b) prezentacja planowanych inwestycji,

c) dyskusja

 

 

Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

Otwarte spotkanie z mieszkańcami, 29 marca 2022 roku    Szanowni Państwo,   29 marca (wtorek) o g. 17.00  zapraszamy do Kinoteatru Rondo na pierwsze w tym roku cokwartalne otwarte spotkanie z mieszkańcami.  W spotkaniu wezmą udział Burmistrz Miasta Chełmna Artur Mikiewicz oraz Zastępca Burmistrza Miasta Chełmna Piotr Murawski.    To okazja, aby dowiedzieć się o trwających działaniach, planowanych inwestycjach, zadać pytania i uzyskać odpowiedzi na interesujące mieszkańców tematy.   Proponowany przebieg spotkania: a) przedstawienie bieżących informacji o działaniach podejmowanych w mieście, b) prezentacja planowanych inwestycji, c) dyskusja    Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

 

Dodano: 16 marca 2022 r., EP