Gra miejska – Niezbędnik Poszukiwacza Przygód „Chełmno. Zakochany Globtroterek“ – Tajna Misja po Chełmnie

 

Gra miejska – Niezbędnik Poszukiwacza Przygód „Chełmno. Zakochany Globtroterek“
– Tajna Misja po Chełmnie

 

 

Mamy dla Was wspaniałą zabawę na świeżym powietrzu dla całej rodziny i dla par zakochanych!


Oczywiście z zachowaniem bezpieczeństwa sanitarnego.

 

Jesienią 2020 roku w Chełmnie na zaproszenie Urzędu Miasta Chełmna i LGD Chełmno gościła rodzina znanych podróżników – blogerów: Michała, Oli i Tomka, a jej efektem jest nie tylko ciekawy artykuł „Weekend w Chełmnie“ (>>>)  na www.globtroterek.com, ale i gra miejska – Niezbędnik Poszukiwacza Przygód „Chełmno. Zakochany Globtroterek“ (>>>).

 

Proponujemy Wam indywidualne fajne zwiedzanie Chełmna!

Całą rodziną lub ze swoją “drugą połową” zamieńcie się w Superposzukiwaczy Przygód i wyruszcie na Tajną Misję, której celem będzie odnalezienie fragmentów miłosnego wiersza. Czekają na Was szyfry do złamania, zadania do wykonania i wskazówki do odnalezienia. Przy okazji poznacie ciekawostki, historię, zabytki i legendy naszego miasta.

 

To będzie super rodzinna przygoda!

 

Jak to zrobić?

 

> Niezbędnik odbierzcie za darmo w Społecznej Informacji Turystycznej  tj.  Pokoju Jerzego Kałdowsiego w Kamienicy przy ul. Grudziądzkiej 36,  Chełmińskiej Informacji Turystycznej w Muzeum Ziemi Chełmińskiej w ratuszu

lub

 pobierzcie wersję elektroniczną ze strony Niezbednik-Chelmno_Zakochany-Globtroterek https://niezbedniki.com/download/1702/ (można wydrukować całość lub tylko stronę z wierszykiem – Oświadczynami do wypełnienia)

 

> spacer możecie rozpocząć z każdego miejsca w Chełmnie lub zgodnie z kolejnością proponowaną przez bohatera naszej gry miejskiej,

 

> odnajdźcie wszystkie wskazówki i fragmenty wiersza zamieszczonego na początku gry.

 

 

Życzymy miłej zabawy!

 

 

Więcej:

Gra miejska – Niezbędnik Poszukiwacza Przygód „Chełmno. Zakochany Globtroterek“ na Blogu podróżniczym Globtroterek.com: https://www.globtroterek.com/chelmno-atrakcje/ oraz https://niezbedniki.com/, 2020, którego autorami jest rodzina znanych podróżników – blogerów: Michała, Oli i Tomka, która odwiedziła Chełmno w 2020 roku na zaproszenie Urzędu Miasta Chełmna i LGD Chełmno.
Do pobrania: Niezbednik-Chelmno_Zakochany-Globtroterek https://niezbedniki.com/download/1702/

 

 

 

Zajrzyjcie jeszcze tutaj >>>

“Chełmno na weekend” https://www.globtroterek.com/chelmno-atrakcje/

a także tutaj >>>https://www.facebook.com/globtroterek

www.chelmno.plFacebook: Chełmno – miasto zakochanych

 

 

Gra miejska “Paszport do przeszłości” to propozycja zwiedzania Konstelacji dobrych miejsc (w formie elektronicznej od 2021 r.) , w tym Chełmna:
do pobrania  http://paszport.kujawsko-pomorskie.travel/

 

 

 

Dodano: 12 lutego 2021 roku, EP
Aktualizacja: 08.04.2022 roku, EP