Koncert OPERUS ARTE „Operetka PrzeBoye i jej czułe słówka”

Zapraszamy na dodatkowy koncert OPERUS ARTE “Operetka PrzeBoye i jej czułe słówka”


Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie mieszkańców Chełmna koncertem OPERUS ARTE “Operetka PrzeBoye i jej czułe słówka”,  Chełmiński Dom Kultury w Chełmnie zaprasza na dodatkowy występ, który odbędzie się 13.02.2015 w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej w Chełmnie o godzinie 16.00. Zaproszenia na koncert w cenie 10 zł do nabycia w Chełmińskim Domu Kultury / sekretariat / w godz. 8 – 15 od dnia 5 lutego 2015 roku.

Jest to przedstawienie muzyczno-teatralne, łączące najpiękniejsze hity operetkowe i te mniej znane w spójną całość, którego podstawą jest miłość z jej wszystkimi odcieniami. Jest to splot różnych emocji począwszy od młodzieńczych uniesień, przez flirt, zdradę do gorących namiętności. Artyści zdecydowanie większy nacisk kładą na zabawne perypetie damsko-męskie, śmieszne dialogi i scenki teatralne niż w poprzednim projekcie Operetka. Zaśpiewajmy o miłości.., tworząc pełne ognia, temperamentu i humoru operetkowe widowisko!

Warto zaznaczyć, iż grupa artystyczna Operus Arte swoją działalność koncertową rozpoczęła od września 2010 roku i od tego czasu wystąpili już w ponad 150 miastach (m.in. Toruń, Poznań, Grudziądz, Olsztyn, Konin, Suwałki, Ełk, Wałcz, Ostrów Wlkp.,)

Skład Zespołu: 

Dorota Makulec – sopran, doktorantka Akademii Muzycznej w Łodzi 
Paweł Wytrążek – tenor, doktorant Akademii Muzycznej w Łodzi 
dr Piotr Żukowski – pianista, wykładowca Katedry Fortepianu Akademii Muzycznej Poznań 
Piotr Stanisław – konferansjer Operus Arte

UWAGA: Nie przyjmujemy rezerwacji na bilety.