Secret Garden, Chełmno, 30 lipca 2022 roku

Secret Garden
Chełmno, 30 lipca 2022 roku

 

 

Witamy w naszym sekretnym ogrodzie.

 

Secret Garden to letnia propozycja w kalendarzu imprez Chełmińskiego Domu Kultury.
Zapraszamy Państwa na 3 koncerty w otoczeniu letniej, tętniącej życiem przyrody.
Dźwięki muzyki, zieleń drzew, błękit nieba, wygodny koc…chwila idealna.

 

 

Już 30 lipca, o 19:00 na naszej scenie, na Nowych Plantach, zagrają:        

 

Heima to łódzki zespół, który tworzy swój przytulny świat od końca 2017 roku. Ich muzyczna wrażliwość płynnie porusza się między różnymi gatunkami, jak indie pop, art rock czy shoegaze. Jednak cała twórczość zespołu ma wspólne mianowniki. Ujmujący wokal, nastrojowe partie gitar oraz ciekawa warstwa rytmiczna tworzą połączenie o intrygującej, onirycznej aurze. Zespół ma na koncie kilkadziesiąt koncertów, w tym festiwali. Wystąpili między innymi na Soundedit Festival, FAMA, czy Songwriter Łódź Festiwal. W 2020 zostali laureatami nagrody Soundedit Spotlight, a w 2021 finalistami Jarocińskich Rytmów Młodych. Zespół współpracuje z łódzkim producentem Pawłem Cieślakiem. W ramach tej kolaboracji został zarejestrowany materiał na debiutancką płytę zespołu pod tytułem “W domu”, która ukał się 16 lutego 2022 pod wydawnictwem AGORA Muzyka.

 

 

L.Stadt wydał do tej pory 4 świetnie przyjęte płyty: L.STADT (2008), EL.P (2010), YOU GOTTA MOVE (2013), L.STORY (2018), zagrał setki koncertów w Polsce i za granicą ( Chorwacja, Serbia, Francja, Niemcy, Litwa, Słowacja, Rosja, Węgry, Anglia, Irlandia, Kanada, U.S.A).

Wystąpił też na wielu prestiżowych festiwalach m.in. wielokrotnie na Open’er, Off Festiwal, Coke Festival, Męskie Granie, ale również SXSW (Austin), Canadian Music Week (Toronto), Indie Week (Toronto, Dublin), Afisha Picnic (Moskwa), Be Together (Litwa), Culture Collide (Los Angeles) i inne.

 

 

The Bullseyes to gorącokrwisty rockowy duet z wielkopolskiego Leszna. Darek Łukasik na gitarze, Mateusz Jarząbek na perkusji, wspólnie pragną skrócić dystans i otulić Świat muzyką, która czerpie jednocześnie z garażowego rocka i zwięzłej, futurystycznej produkcji.

W rezultacie uzyskujemy kompaktowe rockowe brzmienie z punkowym duchem, które zaopatruje przyspieszający świat w intensywne bodźce. Czerwona tarcza w logo zespołu idealnie prezentuje ich muzyczną misje. Bez wypełniaczy, do celu, z olbrzymią dawką energii.

 

 

Więcej informacji: www.chdk.pl

 

 

 

 

Secret Garden Chełmno, 30 lipca 2022 roku   Witamy w naszym sekretnym ogrodzie.   Secret Garden to letnia propozycja w kalendarzu imprez Chełmińskiego Domu Kultury. Zapraszamy Państwa na 3 koncerty w otoczeniu letniej, tętniącej życiem przyrody. Dźwięki muzyki, zieleń drzew, błękit nieba, wygodny koc...chwila idealna.    Już 30 lipca, o 19:00 na naszej scenie, na Nowych Plantach, zagrają:        Heima to łódzki zespół, który tworzy swój przytulny świat od końca 2017 roku. Ich muzyczna wrażliwość płynnie porusza się między różnymi gatunkami, jak indie pop, art rock czy shoegaze. Jednak cała twórczość zespołu ma wspólne mianowniki. Ujmujący wokal, nastrojowe partie gitar oraz ciekawa warstwa rytmiczna tworzą połączenie o intrygującej, onirycznej aurze. Zespół ma na koncie kilkadziesiąt koncertów, w tym festiwali. Wystąpili między innymi na Soundedit Festival, FAMA, czy Songwriter Łódź Festiwal. W 2020 zostali laureatami nagrody Soundedit Spotlight, a w 2021 finalistami Jarocińskich Rytmów Młodych. Zespół współpracuje z łódzkim producentem Pawłem Cieślakiem. W ramach tej kolaboracji został zarejestrowany materiał na debiutancką płytę zespołu pod tytułem “W domu”, która ukał się 16 lutego 2022 pod wydawnictwem AGORA Muzyka.    L.Stadt wydał do tej pory 4 świetnie przyjęte płyty: L.STADT (2008), EL.P (2010), YOU GOTTA MOVE (2013), L.STORY (2018), zagrał setki koncertów w Polsce i za granicą ( Chorwacja, Serbia, Francja, Niemcy, Litwa, Słowacja, Rosja, Węgry, Anglia, Irlandia, Kanada, U.S.A). Wystąpił też na wielu prestiżowych festiwalach m.in. wielokrotnie na Open'er, Off Festiwal, Coke Festival, Męskie Granie, ale również SXSW (Austin), Canadian Music Week (Toronto), Indie Week (Toronto, Dublin), Afisha Picnic (Moskwa), Be Together (Litwa), Culture Collide (Los Angeles) i inne.    The Bullseyes to gorącokrwisty rockowy duet z wielkopolskiego Leszna. Darek Łukasik na gitarze, Mateusz Jarząbek na perkusji, wspólnie pragną skrócić dystans i otulić Świat muzyką, która czerpie jednocześnie z garażowego rocka i zwięzłej, futurystycznej produkcji. W rezultacie uzyskujemy kompaktowe rockowe brzmienie z punkowym duchem, które zaopatruje przyspieszający świat w intensywne bodźce. Czerwona tarcza w logo zespołu idealnie prezentuje ich muzyczną misje. Bez wypełniaczy, do celu, z olbrzymią dawką energii.    Więcej informacji: www.chdk.pl
Secret Garden 30.07.22 Plakat

 

 

 

 

Dodano: 26.07.2022 roku, EP