GWIAZDORSKIE WALENTYNKI -bilet wstępu 15 zł

GWIAZDORSKIE WALENTYNKI
NAJWIĘKSZE PRZEBOJE MUSICALU I MUZYKI FILMOWEJ

SOLIŚCI:

DANIEL CEBULA – ORYNICZ  / wokal
https://www.youtube.com/watch?v=bUtcFhoLDSc
KAROLINA LESZKO / wokal
https://www.youtube.com/watch?v=hHzmC59ZOvI
https://www.youtube.com/watch?v=5i8wqtqYXV4

ZESPÓŁ:

MARCIN SADOWSKI – TRIO
MARCIN SADOWSKI – pianista, puzonista, kompozytor
Jest studentem Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach na wydziale jazzu i muzyki rozrywkowej w klasie kompozycji. W 2016 roku dostał się do finału 5-go Międzynarodowego Konkursu Muzyki Filmowej w Zurychu jako jeden z pięciu finalistów, wybranych spośród 202 kompozytorów z całego świata. Jego kompozycja do krótkiej animacji pt. „An Object At Rest” została wykonana 23 września b.r. przez szwajcarską orkiestrę Tonhalle Zurich, pod batutą niemieckiego dyrygenta Franka Strobela. Poniżej załączamy link do nagrania z koncertu podłożonego pod animację.
https://www.youtube.com/watch?v=hd-lXxU_jpU

DANIEL CEBULA – ORYNICZ 
swoją przygodę ze śpiewem rozpoczął w wieku 3 lat. Od tego momentu rozwijał swoje umiejętności wokalne i instrumentalne w kolejnych szczeblach szkół muzycznych, ukończył Akademię Muzyczną w Katowicach.  Jest również etatowym wokalistą Teatru Rozrywki w Chorzowie. Fascynuje się między innymi muzyką , gospel, soul, funk, jazz. Współprowadził chór Nysa Gospel Choir, z którym koncertował w kraju jak i za granicą. Zaowocowało to prowadzeniem projektu warsztatów gospel, które odbywają się w całej Polsce. Współpracował z wieloma znanymi osobistościami polskiej sceny muzycznej, między innymi: Edytą Górniak, Margaret, Lorą Szafran, Elżbietą Zapendowską, Mieczysławem Szcześniakiem, Natalią Kukulską, czy Stanisławem Sojką. Na swoim koncie ma nagranie kilku płyt, na których wystąpił gościnnie, obecnie pracuje nad autorskim materiałem. Jest finalistą VI edycji programu The Voice of Poland oraz laureatem wielu konkursów i festiwali.

KAROLINA LESZKO
Karolina Leszko to jedna z najbardziej utalentowanych wokalistek młodego pokolenia. Niesamowicie emocjonalna, energetyczna, pełna pasji, o krystalicznym, czarującym głosie. Bezlitośnie wciąga słuchacza, zachwyca i nie pozwoli na choćby chwilę nieuwagi. Jest absolwentką Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach na wydziale jazzu i muzyki rozrywkowej oraz finalistką programów telewizyjnych: „The Voice of Poland” (edycji 2011 i 2015 – pod okiem Kayah i Andrzeja Piasecznego), oraz emitowanego w TV POLSAT „Must Be The Music”. Oprócz talent show, festiwali i konkursów, których jest laureatką, często uczestniczy w prestiżowych projektach o różnorakiej stylistyce: „Michael Jackson Symfonicznie”, „Whitney Houston Symfonicznie” – z Modern Symphony Orchestra, „Frank Sinatra Symfonicznie”, „Abba Symfonicznie” – z Royal Symphony Orchestra,
„Szukam Was” – z Polską Symfoniczną Orkiestrą Filmowa.
Występowała u boku m. in. Jacka Wójcickiego, Hanny Banaszak, Justyny Steczkowskiej– okazjonalnie koncertuje z Danutą Grechutą i członkami zespołu Anawa.
Na co dzień uczy śpiewu, współpracuje z Orkiestrą Opery Krakowskiej oraz udziela się jako muzyk sesyjny. Bezbłędnie porusza się w różnych gatunkach muzycznych najczęściej wykonując pop, soul, muzykę francuską i norweską oraz różne odmiany jazzu.

 

Zobacz również aktualny program „Walentynek Chełmińskich” 2017>>>