ODWOŁANY- Kabaret Piotr Bałtroczyk – Mężczyzna z kijowym peselem w Chełmnie, 3 grudnia 2018 r.

Kabaret Piotr Bałtroczyk - Mężczyzna z kijowym peselem w Chełmnie, 3 grudnia 2018 r.

ODWOŁANY

Kabaret Piotr Bałtroczyk – Mężczyzna z kijowym peselem w Chełmnie

 

Piotr Bałtroczyk…

 

Urodzony jakiś czas temu, co zaczyna być widoczne, choć nie natarczywie.
 Wiele lat temu Bałtroczyk był poetą lirycznym, piszącym wiersze o tym, że życie smutne jest raczej, a świat nie jest dobrze skonstruowany. Otrzymywał wówczas Bałtroczyk nagrody za swą twórczość: dyplomy wieszał gdzie bądź, nagrody finansowe beztrosko trwonił.
Potem – zazdroszcząc kolegom powodzenia u płci przeciwnej – stał się Bałtroczyk tzw. Poetą – pieśniarzem. Nie była to twórczość łatwa dla publiczności. Bałtroczyk jest twórcą tzw. Pętli śmierci, znanej też jako “Obieg Bałtroczyka”; są to akordy a-moll, C-dur, E-dur wykonywane długo, monotonnie i nad wyraz jednostajnie. Szczątkowe powodzenie nie trwało długo i Bałtroczyk poszedł w naukę. Uczył studentów przedmiotów o nazwach długich i niejasnych. Odmówił pisania pracy doktorskiej, więc musiał przestać uczyć. Studenci ciesząc się rozpalili ognisko i pili alkohole. 

Stał się Bałtroczyk konferansjerem, zapowiadaczem tych, którzy nauczyli się tego, czego on nauczyć się nie mógł. Nie do końca wiadomo, czemu mu się powiodło, ale to fakt.
 Prowadził i prowadzi niemal wszystko, w tym samochody i motocykle. Wystąpił w kilkuset programach telewizyjnych jako prowadzący lub wykonawca. Prowadził setki imprez estradowych i łatwiej wymienia te, których nie prowadził, niż odwrotnie. Naprawdę jest Bałtroczyk osobnikiem depresyjnym i monotematycznym (dzieci, samochody, motocykle). W pracy nie pije, poza pracą z przyjemnością. Ma dwa garnitury, jeden elegancki, a drugi garnitur.

 

Występ w dniu 3 grudnia o godzinie 19:00 w sali Kinoteatru RONDO w Chełmnie przy ulicy Dworcowej 23. Bilety do nabycia w kasie Kinoteatru, ul. Dworcowa 23, tel. 570 202 738; w Informacji Turystycznej mieszczącej się w Ratuszu, tel. 56-686-21-04 oraz zamówienia indywidualne i grupowe wraz z informacjami o występie pod numerem telefonu 511 050 755.

 

 Bilety dostępne są na portalu internetowym na stronie www.biletyna.pl

– klikając w link:

https://biletyna.pl/event/Piotr-Baltroczyk-Mezczyzna-z-kijowym-peselem-Piotr-Baltroczyk-Kabaret-Kinoteatr-Rondo-Chelmno-e89647.html#buy

 

Kabaret Piotr Bałtroczyk - Mężczyzna z kijowym peselem w Chełmnie, 3 grudnia 2018 r.

Plakat do pobrania w formacie JPG >>>

 

Źródło: BK Mazart Toruń