Życzenia Świąteczne i Noworoczne

Drogie Mieszkanki, Drodzy Mieszkańcy, Szanowni Państwo, Święta Bożego Narodzenia, to czas umacniania rodzinnych więzów, okazywania sobie nawzajem serdeczności, szacunku i miłości. Niech przy suto zastawionym wigilijnym stole tego właśnie Państwu nie zabraknie. Uśmiechajmy się do siebie. Święta, to również czas pojednań i niecodziennych wzruszeń. Poddajmy się tej szczególnej atmosferze i szczerze, z radością ,tradycyjnie przełammy się opłatkiem. Natomiast nadchodzący Nowy Rok 2019 niech przyniesie Państwu spełnienie nadziei i marzeń. Tego serdecznie Państwu życzymy, a także dużo zdrowia, spokoju i optymizmu oraz wielu życiowych wyzwań, podejmowanychz entuzjazmem i kończących się wspaniałymi, dającymi satysfakcję sukcesami. Do siego roku! Z wyrazami sympatii i szacunku Burmistrz Miasta Chełmna Artur Mikiewicz Przewodniczący Rady Miasta Chełmna Wojciech Strzelecki Radni Miasta Chełmna

Drogie Mieszkanki,

Drodzy Mieszkańcy,

Szanowni Państwo,

 

 

Święta Bożego Narodzenia, to czas umacniania rodzinnych więzów, okazywania sobie nawzajem serdeczności, szacunku i miłości.

Niech przy suto zastawionym wigilijnym stole tego właśnie Państwu nie zabraknie.

Uśmiechajmy się do siebie. Święta, to również czas pojednań i niecodziennych wzruszeń. Poddajmy się tej szczególnej atmosferze i szczerze, z radością ,tradycyjnie przełammy się opłatkiem.

Natomiast nadchodzący Nowy Rok 2019 niech przyniesie Państwu spełnienie nadziei i marzeń. Tego serdecznie Państwu życzymy, a także dużo zdrowia, spokoju i optymizmu oraz wielu życiowych wyzwań, podejmowanych z entuzjazmem i kończących się wspaniałymi, dającymi satysfakcję sukcesami.

Do siego roku!

 

Z wyrazami sympatii i szacunku

 

Przewodniczący Rady Miasta Chełmna

Wojciech Strzelecki

Burmistrz Miasta Chełmna

Artur Mikiewicz

 

Radni Miasta Chełmna