Zagłosuj na Chełmno w Turnieju Miast Zumi.pl

Zagłosuj na Chełmno w Turnieju Miast Zumi.pl na „Najpopularniejsze miasto w Polsce”  i wygraj dla miasta kampanię promocyjną w Zumi i Onet wartości 200.000 zł!
Głosy można oddawać od 10 października do 7 listopada 2016 roku.
Jak oddać głos na Chełmno?
Głosować można na stronie
http://turniejmiast.zumi.pl/chelmno/miasto.html

Głosujący NIE PONOSZĄ ŻADNYCH KOSZTÓW za przesłane kody.
Głosowanie SMS jest całkowicie bezpłatne dla użytkownika.
System NIE wysyła dodatkowych smsów PREMIUM. Numery telefonów nie będą wykorzystywane w celach marketingowych a po ukończeniu plebiscytu zostaną usunięte. Obsługę w zakresie SMS realizuje partner Digital Virgo S.A.

Wspieraj Chełmno i pobierz baner promujący Chełmno>>>
oraz link: http://turniejmiast.zumi.pl/chelmno/miasto.html
 

Jak co roku użytkownicy będą mogli oddać głos na jedno spośród 335 miast powiatowych. Szansę na wygraną i zdobycie tytułu „Najpopularniejszego miasta w Polsce” dajemy każdemu miastu, stosując proporcję liczby głosów do liczby mieszkańców, która zadecyduje o pozycji w naszym plebiscycie.

Dodatkowo każdy użytkownik może wyróżnić miasta w specjalnych kategoriach: Ekologia, Turystyka, Biznes i Bezpieczeństwo.”

„Najpopularniejsze Miasto w Polsce” wygrywa:
I miejsce  – 200 tys. zł
II miejsce – 100 tys. zł
III miejsce – 50 tys. zł
Nagroda specjalna za największą liczbę zebranych głosów – 50 tys. zł

Wyróżnienia specjalne dla miast w kategoriach:
Ekologia – 5 tys. zł
Turystyka – 5 tys. zł
Biznes – 5 tys. zł
Bezpieczeństwo – 5 tys. zł

Uważasz, że Twoje miasto Chełmno jest piękne i budzi zachwyt? Zrób zdjęcie, weź udział w konkursie i wygraj atrakcyjne nagrody!

Nie zapominając o użytkownikach, bez których Turniej Miast nie istniałby, Zumi przygotował konkurs fotograficzny, w którym damy szansę mieszkańcom na pokazanie swojego miasta z ich perspektywy. Zwycięskie fotografie będą nową “tapetą” danego miasta w 2017 roku na stronie głównej Zumi.pl. Na zwycięzców czekają również atrakcyjne nagrody rzeczowe.
Jak możesz pomóc swojemu miastu? Udostępniaj informacje o Turnieju Miast w mediach społecznościowych, twórz wydarzenia i bierz udział w konkursach.
Organizatorem akcji Turniej Miast jest serwis www.zumi.pl

 

 

Zagłosuj na Chełmno już dziś!