Wyrusz w Tajną Misję po Chełmnie – mieście zakochanych® z grami miejskimi, 11-12 i 14 lutego 2023 roku –

Wyrusz w Tajną Misję po Chełmnie – mieście zakochanych® z grami miejskimi
11-12 i 14 lutego 2023 roku

 

 

Planujecie w dniach 11 – 14 lutego 2023 roku świętowanie z nami 22. Walentynek Chełmińskich?

Jeśli tak, to mamy dla Was propozycję na indywidualne, niezwykle fajne zwiedzanie Chełmna i jednocześnie zabawę na świeżym powietrzu dla par i rodzin.

Całą rodziną lub swoją sympatią zamieńcie się w Superposzukiwaczy Przygód i wyruszcie w Tajną Misję po Chełmnie – mieście zakochanych® z grami miejskimi, której celem będzie odnalezienie fragmentów miłosnego wiersza czy zebranie wszystkich pieczątek do specjalnej ulotki. Czekają na Was szyfry do złamania, zadania do wykonania i wskazówki do odnalezienia. Przy okazji poznacie ciekawostki, historię, zabytki i legendy naszego miasta.

 

♥ Jak to zrobić?

 > wybierz jedną z gier miejskich po Chełmnie*:

 

 Niezbędnik Poszukiwacza Przygód „Chełmno. Zakochany Globtroterek“
 „Rodzinny skarb”
„Pieczęć z Chełmna”

 

* gry (folder i ulotki z mapką) dostępne będą w godz. 11:00 – 16:45

 

> start i zakończenie: G 36 – SIT – Barokowa kamienica z XVIII w./ Pokój Jerzego Kałdowskiego, ul. Grudziądzka 36, (>>>)

 

> przeczytaj artykuł „Weekend w Chełmnie“ (>>>)  na www.globtroterek.com, której autorami jest rodzina znanych podróżników – blogerów: Michała, Oli i Tomka, która odwiedziła Chełmno w 2020 roku na zaproszenie Urzędu Miasta Chełmna i LGD Chełmno.

 > odbierzcie za darmo materiały do gry w G 36 – SIT – Barokowa kamienica z XVIII w./ Pokój Jerzego Kałdowskiego, ul. Grudziądzka 36, (>>>)

 > spacer możecie rozpocząć z każdego miejsca w Chełmnie lub zgodnie z kolejnością proponowaną przez bohaterów naszych gier miejskich,

 > odnajdźcie wszystkie wskazówki i fragmenty wierszyków zamieszczonych w grach lub zbierzcie wszystkie pieczątki z miejsc wskazanych na mapce (możesz dodatkowo zrobić zdjęcie miejsc, które zwiedziłeś),

 > rozwiązania pokażcie w Pokoju Jerzego Kałdowskiego /SIT/ znajdującego się w barokowej kamienicy przy ul. Grudziądzka 36 (>>>)

 ♥ … i odbierzcie „Walentynkową Niespodziankę”
– kiedy?

Dla pierwszych pięciu rodzin/par, które zgłoszą się 11-12 i 14 lutego 2023 roku, w godz. 11:00 – 16:45 w G36 – SIT z rozwiązaniami gier lub ulotką zebranymi wszystkimi pieczątkami mamy „Niespodzianki walentynkowe”.

 

 Życzymy wspaniałej zabawy!

 

 

 

Organizator: Urząd Miasta Chełmna

Więcej informacji www.chelmno.pl 

 

 

 

Dodano:03.02.2023 r. EP

 

 

22. Walentynki Chełmińskie, 10 – 14 lutego 2023 r.