Uroczystość nadania Stadionowi Miejskiemu w Chełmnie imienia Grzegorza Mielcarskiego! 11 czerwca 2022 roku

stadion-nazwa-grafika_11_06_2022-baner

Uroczystość nadania Stadionowi Miejskiemu w Chełmnie imienia Grzegorza Mielcarskiego!
11 czerwca 2022 roku
 
 
 
📣⚽️ W sobotę 11 czerwca 2022 roku zapraszamy na uroczystość nadania Stadionowi Miejskiemu w Chełmnie imienia Grzegorza Mielcarskiego!
✅ Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 14.00, a jednym z głównych punktów uroczystości będzie ⚽️ mecz towarzyski rozegrany pomiędzy drużyną Grzegorza Mielcarskiego, a drużyną burmistrza Artura Mikiewicza.
 
 
 
🤩 Choć składy drużyn są aktualnie tworzone, pewne jest, że w zespole Mielcarskiego nie zabraknie byłych reprezentantów Polski ‼️ Być może będą to Jakub Błaszczykowski, Jerzy Brzęczek, Radosław Majdan, Michał Żewłakow, Kamil Kosowski, Kazimierz Węgrzyn, Tomasz Wieszczycki czy Marek Jóźwiak. Drużynę Mielcarskiego ma poprowadzić Andrzej Strejlau. W Chełmnie pojawić ma się również znany komentator Dariusz Szpakowski 🤩
 
 
***
 

foto_Grzegorz Mielcarski

⚽️ Grzegorz Mielcarski to wychowanek nieistniejącego klubu ZKS Orzeł Chełmno – trzydzieści lat temu, w 1992 roku, wraz z piłkarską reprezentacją Polski, wywalczył srebrny 🥈medal igrzysk olimpijskich w Barcelonie. Od tamtego momentu reprezentacja Polski w piłce nożnej nigdy nie zagrała na igrzyskach olimpijskich.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
📣 Uroczystość nadania imienia stadionowi w Chełmnie, zbiega się z okrągłą rocznicą największego sukcesu sportowego, jaki odniósł sportowiec wywodzący się z Chełmna.
 
 
 
Więcej informacji: www.sportowechelmno.pl
 
 
Organizator:
Urząd Miasta Chełmna
 
 
 
 

Uroczystość nadania Stadionowi Miejskiemu w Chełmnie imienia Grzegorza Mielcarskiego! 11 czerwca 2022 roku    W sobotę 11 czerwca 2022 roku zapraszamy na uroczystość nadania Stadionowi Miejskiemu w Chełmnie imienia Grzegorza Mielcarskiego! Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 14.00, a jednym z głównych punktów uroczystości będzie mecz towarzyski rozegrany pomiędzy drużyną Grzegorza Mielcarskiego, a drużyną burmistrza Artura Mikiewicza.    Choć składy drużyn są aktualnie tworzone, pewne jest, że w zespole Mielcarskiego nie zabraknie byłych reprezentantów Polski Być może będą to Jakub Błaszczykowski, Jerzy Brzęczek, Radosław Majdan, Michał Żewłakow, Kamil Kosowski, Kazimierz Węgrzyn, Tomasz Wieszczycki czy Marek Jóźwiak. Drużynę Mielcarskiego ma poprowadzić Andrzej Stejlau. W Chełmnie pojawić ma się również znany komentator Dariusz Szpakowski   ***   Grzegorz Mielcarski to wychowanek nieistniejącego klubu ZKS Orzeł Chełmno – trzydzieści lat temu, w 1992 roku, wraz z piłkarską reprezentacją Polski, wywalczył srebrny medal igrzysk olimpijskich w Barcelonie. Od tamtego momentu reprezentacja Polski w piłce nożnej nigdy nie zagrała na igrzyskach olimpijskich.   Uroczystość nadania imienia stadionowi w Chełmnie, zbiega się z okrągłą rocznicą największego sukcesu sportowego, jaki odniósł sportowiec wywodzący się z Chełmna.    Więcej informacji: www.sportowechelmno.pl   Dodano: 30.05.2022 roku, EP

 

Dodano: 30.05.2022 roku, EP