Spotkanie geokeszerów w Chełmnie – mieście zakochanych®

Spotkanie geokeszerów w Chełmnie - mieście zakochanych®, 19 maja 2024 roku, fot. arch. Urząd Miasta Chełmna

 

 

 

 

 

 

 

Spotkanie geokeszerów w Chełmnie – mieście zakochanych®
19 maja 2024 roku

 

 

W „Sercu miasta zakochanych®” 19 maja 2024 roku spotkali się miłośnicy geocachingu z różnych stron Polski na specjalnym geo-evencie pt. „Spotkanie w Chełmnie, mieście zakochanych” i odkrywali wspólnie jego najciekawsze tajemnice.

Specjalnie na to wydarzenie para „geokeszerów” (nick MoHa_PL) utworzyła okazjonalną „eventową skrytkę”, a uczestnicy oprócz odkrywania Chełmna i okolic
(z przedstawicielem Urzędu Miasta Chełmna /przewodnikiem/ oraz lokalnymi trasami geocachingowymi), mogli zdobyć aktywowany na koniec eventu dodatkowy, wirtualny geokesz nazwany „duszkiem miłości”.

Niedzielne spotkanie (geo-event) to efekt włączenia się miasta Chełmna do geocachingowej gry poprzez utworzenie w 2013 roku dla zakochanych miłośników geocachingu – specjalnej trasy pt. Serce miasta zakochanych®  i dlatego zostało ono zorganizowane przy współpracy z Urzędem Miasta Chełmna, a z gośćmi na rynku w Chełmnie spotkał się Pan Mariusz Kędzierski – Burmistrz Miasta Chełmna.

 

Jak działa Geocaching? – więcej informacji na stronie www.geocaching.com

Trasa pt. „Serce miasta zakochanych®więcej: https://chelmno.pl/pl/category/miasto-zakochanych/trasa-zakochanych/

 

Dziękujemy za organizację i udział w wydarzeniu ♥ ♥ ♥

 

 

Relacja z wydarzenia:

 

 

– Spotkanie geokeszerów w Chełmnie – mieście zakochanych® z panem Mariuszem Kędzierskim – Burmistrzem Miasta Chełmna na rynku, 19 maja 2024 roku, fot. Elżbieta Pawelec/  arch. Urzędu Miasta Chełmna;

– Spotkanie geokeszerów w Chełmnie – mieście zakochanych® z panem Mariuszem Kędzierskim – Burmistrzem Miasta Chełmna na rynku przed ratuszem, 19 maja 2024 roku, fot. arch. Urzędu Miasta Chełmna (3 zdjęcia grupowe)

 

 

 

Opr.

Urząd Miasta Chełmna
Elżbieta Pawelec
Główny specjalista ds. promocji turystycznej
promocja@chelmno.pl

www.chelmno.pl

 

 

Dodano: 20.05.2024 roku, EP.