Serdecznie zapraszamy na Dzień Dziecka z mocą atrakcji!, 03.06.2017

Serdecznie zapraszamy na Dzień Dziecka z mocą atrakcji!

Tradycją w Chełmnie jest wspólne świętowanie Dnia Dziecka, który jak wszyscy wiedzą i starsi i młodsi, przypada 1 czerwca. 
W tym roku jednak skorzystamy ze słonecznej soboty 3 czerwca i połączymy moc z akcją zbiórki krwi Motoserce”! Już od godz. 10.00 w Osadzie Rycerskiej na najmłodszych będą czekały nie lada atrakcje. Bez minuty wytchnienia zabawę zapewniać będą animatorzy z grupy eventowej FUNimki, dla odważnych malowanie twarzy, balonowe cudaki, punkt małego ogrodnika przygotowany przez Stowarzyszenie NIJO w ramach projektu “Chełminiacy grają w zielone”. 
Tego dnia przechodnie przez ul. Grudziądzką w godzinach 12.00-14.00 nie przejdą obojętnie bo tam właśnie będą gościć artyści w ramach kolejnego Festiwalu Żywych Posągów (Uwaga! Wciąż przyjmujemy zgłoszenia!). Na dziecięcej scenie wystąpią tańczący artyści z ukraińskiego zespołu Ivazzar, The Fresh Kids z Chełmińskiego Domu Kultury oraz zespół taneczny ze Stolna. 
Dla prawdziwych łasuchów nie zabraknie również słodkości i grochówki. I to nie wszystko! Podwojona moc Dnia Dziecka i “Motoserca” przyniesie koncerty, występy przedszkolaków, rozgrywki piłki nożnej, konkursy i szaleństwa w dmuchanym parku rozrywki. 
Nie ma nudy, będzie zabawa!
Czy wy będziecie?