Repertuar Kinoteatru RONDO | PAŹDZIERNIK 2019

REPERTUAR

 

1.10. wtorek

godz. 16.00 – Angry Birds Film 2 / film animowany

godz. 18.00 – Angry Birds Film 2 / film animowany

godz. 20.00  –  Legiony / film polski / 12 +

2.10.  środa

godz. 16.00 –  Angry Birds Film 2 / film animowany

godz. 18.00 – Angry Birds Film 2 / film animowany

godz. 20.00  –  Legiony / film polski / 12 +

3.10. czwartek

godz. 16.00 –  Angry Birds Film 2 / film animowany

godz. 18.00 – Angry Birds Film 2 / film animowany

godz. 20.00  –  Legiony / film polski / 12 +

4.10. piątek

godz. 14.00  –  Angry Birds Film 2 / film animowany

godz.  19.00 –  Koncert filmowo-musicalowy: Joanna Aleksandrowicz „Od nocy do nocy” – niezapomniane utwory z polskich filmów – Bilet: 30 zł /35 zł

godz. 21.00 – Upiorne opowieści po zmroku / napisy / 12 +

5.10. sobota

godz. 14.00 –  Angry Birds Film 2 / film animowany

godz. 16.00 –  Angry Birds Film 2 / film animowany

godz. 18.00 –  Sztuka ścigania się w deszczu / napisy / 12 +

godz.20.00  – Upiorne opowieści po zmroku / napisy / 12 +

6.10. niedziela

godz. 14.00 –  Angry Birds Film 2 / film animowany

godz. 16.00 –  Angry Birds Film 2 / film animowany

godz. 18.00  –  Sztuka ścigania się w deszczu / napisy / 12 +

godz. 20.00  – Upiorne opowieści po zmroku / napisy / 12 +

8.10. wtorek

godz . 15.00 –  otwarcie wystawy prac plastycznych uczestników projektu “Aktywni Seniorzy

godz . 16.00 –  Angry Birds Film 2 / film animowany

godz. 18.00 –  Sztuka ścigania się w deszczu / napisy / 12 +

godz. 20.00 – Upiorne opowieści po zmroku / napisy / 12 +

9.10. ŚRODA

godz. 15.00  –  Angry Birds Film 2 / film animowany

godz. 17.00 – wykład uniwersytetu trzeciego wieku, mgr Natalia Zacharek  „Wesele wiejskie dawnym rytuałem”

godz. 19.30  – Sztuka ścigania się w deszczu / napisy / 12 +

10.10. czwartek

godz. 16.00 –  Angry Birds Film 2 / film animowany

godz. 18.00  –  Sztuka ścigania się w deszczu / napisy / 12 +

godz. 20.00 – Upiorne opowieści po zmroku / napisy / 12 +

11.10.  piątek

godz. 16.00 –  Wyprawa Magellana / film animowany

godz. 18.00 –  (Nie)znajomi /film polski / 12 +

godz. 20.00 –  Sługi wojny /film polski /  16 +

12.10. sobota

godz. 14.00 –  Wyprawa Magellana / film animowany

godz. 16.00 – Wyprawa Magellana / film animowany

godz. 18.00 –  (Nie)znajomi /film polski / 12 +

godz. 20.00 –  Sługi wojny /film polski /  16 +

13.10. niedziela

godz. 14.00 –  Wyprawa Magellana / film animowany

godz. 16.00 –  Wyprawa Magellana / film animowany

godz. 18.00 –  (Nie)znajomi /film polski / 12 +

godz. 20.00 –  Sługi wojny /film polski /  16 +

15.10. wtorek

godz. 16.00 – Wyprawa Magellana / film animowany

godz. 18.00 – (Nie)znajomi /film polski / 12 +

godz. 20.00 – Sługi wojny /film polski /  16 +

16.10.  środa

godz. 16.00 – Wyprawa Magellana / film animowany

godz. 18.00 – (Nie)znajomi /film polski / 12 +

godz. 20.00 – Sługi wojny /film polski /  16 +

17.10. czwartek

godz. 19.00 –  teatr tanga: Tango show! carlos roulet & goście,  bilety:45 zł

18.10. piątek

godz. 14.00  – Był sobie pies 2 / dubbing

godz. 16.00 – Był sobie pies 2 / dubbing

godz.18.00 – ad astra / napisy / 12 +

godz. 20.30 – świat w ogniu / napisy / 16 +

19.10.sobota

godz. 13.00 – Był sobie pies 2 / dubbing

godz. 15.00 – Był sobie pies 2 / dubbing

godz. 17.00 – Ad Astra / napisy / 12 +

godz. 19.30 – Świat w ogniu / napisy / 16 +

20.10. niedziela

godz. 13.00 – Był sobie pies 2 / dubbing

godz. 16.00 – Daj ciuch! Babska wymiana odzieży – Bilety: 5 zł /10 zł

 

godz. 15.00 – Był sobie pies 2 / dubbing

godz. 17.00 – Ad Astra / napisy / 12 +

godz. 19.30 – Świat w ogniu / napisy / 16 +

22.10. wtorek

godz. 16.00  – Był sobie pies 2 / dubbing

godz. 18.00 – Ad Astra / napisy / 12 +

godz. 20.30 – Świat w ogniu / napisy / 16 +

23.10.  środa

godz. 15.00 – Był sobie pies 2 / dubbing

GODZ. 19.00 – Kino seniora – Tajemnica ojca Pio / napisy / 12 + /bilet dla seniora: 10 zł

godz. 20.30 – Rambo: Ostatnia krew / napisy / 16 +

24.10.  czwartek

GODZ. 16.00 – Był sobie pies 2 / dubbing

GODZ. 18.00 – Boże Ciało /film polski / 12 +

godz. 20.30 –   Rambo: Ostatnia krew / napisy / 16 +

25.10. piątek

godz. 16.00 – Był sobie pies 2 / dubbing

godz. 18.00 – Boże Ciało /film polski / 12 +

godz. 20.30  –  Rambo: Ostatnia krew / napisy / 16 +

26.10. sobota

godz. 15.00 – Był sobie pies 2 / dubbing

godz. 17.00 – Boże Ciało /film polski / 12 +

godz. 19.30 – Rambo: Ostatnia krew / napisy / 16 +

27.10. niedziela

Godz. 11.00 – Międzynarodowe Spotkania Seniorów „Złoty, Jesienny Liść”

29.10. wtorek

godz. 16.00 – Był sobie pies 2 / dubbing

godz. 18.00 – Gdzie jesteś, Bernadette? / napisy / 12 +

godz. 20.30 –  Zabawa w pochowanego / napisy / 16 +

30.10.  środa – kino kobiet

godz. 16.00 – Był sobie pies 2 / dubbing

godz. 18.00 – kino w spódnicy – Gdzie jesteś, Bernadette? / napisy / 12 +/ Bilety dla Pań: 10 zł

godz. 20.30 – Zabawa w pochowanego / napisy / 16 +

31.10. czwartek

godz. 16.00 – Był sobie pies 2 / dubbing

MARATON HORRORÓW – bilet (3 filmy): 30 zł

godz. 18.00 – Annabelle wraca do domu / napisy 16 +

godz. 20.00 –  Zabawa w pochowanego / napisy / 16 +

godz. 22.00 – To: Rozdział 2 / napisy / 16 +