Projekt “Bioodpady komunalne posegregowane i poddawane recyklingowi u źródła w Polsce”

Projekt “Bioodpady komunalne posegregowane i poddawane recyklingowi u źródła w Polsce

 

 

Szanowni Państwo,

bardzo liczymy na przystąpienie do udziału w przedsięwzięciu “Bioodpady komunalne posegregowane i poddawane recyklingowi u źródła w Polsce”. Państwa zaangażowanie oraz poświęcony czas będą nieocenione w realizacji projektu. Efektem Naszej współpracy będą rzetelne i wiarygodne dane dot. poziomu przydomowego kompostowania bioodpadów zarówno w naszym mieście, jak i w całej Polsce. Poszukujemy kilka chętnych gospodarstw domowych (zarówno wśród dzieci jak i nauczycieli), które mają przydomowy kompostownik, do udziału w przedsięwzięciu. W związku z powyższym przesyłamy niezbędne materiały, czyli ankiety, dzienniczki oraz instrukcję przeprowadzania badań w gospodarstwach domowych wytypowanych przez Państwa. Zgłoszenia proszę przekazywać do mnie mailowo lub osobiście p. 106 Urzędu. Wszystkim zainteresowanym przekażę wydrukowane materiały.

Wypełnioną ankietę wraz z uzupełnionym dzienniczkiem przekazywać należy do Urzędu Miasta w Chełmnie ul. Dworcowa 1 p. 106 (parter) lub mailowo w ciągu 7 dni po zakończeniu każdego miesiąca. Dane będziemy przekazywać dalej do jednostki prowadzącej badania – Instytutu Ochrony Środowiska – Państwowego Instytutu Badawczego.

Z góry dziękujemy za chęć uczestnictwa w projekcie. Dla zaangażowanych gospodarstw domowych po zakończeniu eksperymentu przewidujemy niespodzianki. W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

 

Do pobrania:

Ankieta Charakteryzująca Gosporadstwa Domowe

Dzienniczek

Instrukcja Kompostowniki

 

Z poważaniem

Katarzyna Grzeszczak
Inspektor ds. ochrony środowiska

Urząd Miasta Chełmna
ul.: Dworcowa 1, 86-200 Chełmno
Tel.: 566771737, kom: 500149371

e-mail: ochrona_srodowiska@chelmno.pl

BIP: https://bip.chelmno.pl

 

 

 

Dodano: 19.12.2023 r.; EP.