“Nasze magiczne Encanto” – Dzień Dziecka z Disneyem – 1 czerwca 2022 roku – darmowe wejściówki

"Nasze magiczne Encanto" - Dzień Dziecka z Disneyem - darmowe wejściówki Z okazji Dnia Dziecka mamy dla Was fantastyczną niespodziankę! 1 czerwca 2022 roku wyświetlimy disneyowski hit "Nasze Magiczne Encanto" w polskiej wersji językowej. Bezpłatne wejściówki do odbioru w Kinoteatrze RONDO oraz w sekretariacie Chełmińskiego Domu Kultury, w godzinach pracy instytucji. OPIS FILMU: Nasze magiczne Encanto opowiada historię niezwykłej rodziny Madrigal. Ich pełen magii dom znajduje się w tętniącym życiem mieście - w cudownym i urokliwym miejscu zwanym Encanto, ukrytym w górach Kolumbii. Magia Encanto sprawiła, że każde dziecko w rodzinie posiada wyjątkową moc uzdrawiania, z wyjątkiem Mirabel. Kiedy magia otaczająca Encanto jest w niebezpieczeństwie, Mirabel odkrywa, że to właśnie ona, jako jedyna zwyczajna osoba w tej wyjątkowej rodzinie, może być jej ostatnią nadzieją. ZAPRASZAMY! Więcej informacji: www.kinorondo.pl Dodano: 23.05.2022 r. EP

“Nasze magiczne Encanto” – Dzień Dziecka z Disneyem
– darmowe wejściówki

 

 

Z okazji Dnia Dziecka mamy dla Was fantastyczną niespodziankę!

1 czerwca 2022 roku wyświetlimy disneyowski hit “Nasze Magiczne Encanto” w polskiej wersji językowej.

 

 

Bezpłatne wejściówki do odbioru w Kinoteatrze RONDO oraz w sekretariacie Chełmińskiego Domu Kultury, w godzinach pracy instytucji.

 

 

OPIS FILMU:
Nasze magiczne Encanto opowiada historię niezwykłej rodziny Madrigal. Ich pełen magii dom znajduje się w tętniącym życiem mieście – w cudownym i urokliwym miejscu zwanym Encanto, ukrytym w górach Kolumbii. Magia Encanto sprawiła, że każde dziecko w rodzinie posiada wyjątkową moc uzdrawiania, z wyjątkiem Mirabel. Kiedy magia otaczająca Encanto jest w niebezpieczeństwie, Mirabel odkrywa, że to właśnie ona, jako jedyna zwyczajna osoba w tej wyjątkowej rodzinie, może być jej ostatnią nadzieją.

 

ZAPRASZAMY!

 

Więcej informacji: www.kinorondo.pl

 

 

Dodano: 23.05.2022 r. EP