Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza do udziału w wydarzeniach z okazji 18. Obchodów Dnia Świętego Walentego: 28 stycznia, 13 i 14 lutego 2019 roku

Dyrektor i Pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Walentego Fiałka w Chełmnie zapraszają z okazji 18. Obchodów Dnia Świętego Walentego: 28 stycznia 2019 r. – 12 lutego 2019 r. Do udziału w QUIZIE WALENTYNKOWYM. W bibliotece czekają wypisane na kartach hasła, które należy uzupełnić odpowiedziami lub dokończyć myśli. Na ich podstawie 14 lutego 2019 r. na piętrze Biblioteki zostanie otwarta wystawa. 13 lutego 2019 r. o godz. 16.00 do udziału w spektaklu pt. "ŁAWECZKA". Wykonawcy: Teatr „Trójka”: Eugeniusz Rzyski, Wanda Dolman-Rzyska. Sztuka na podstawie rosyjskiego autora Aleksandra Gelmana. Spektakl, ujęty w specyficzną formę "słuchowiska na żywo". Uwaga: Możliwość udziału limitowana wejściówkami do odbioru w Bibliotece - wypożyczalnia dla dorosłych w dniach i godzinach otwarcia od 28 stycznia 2019 r. 14 lutego 2019 r. – do udziału w „RANDCE W CIEMNO Z KSIĄŻKĄ” W tym dniu można będzie wypożyczyć „Książkę- Niespodziankę” w wypożyczalni dla dorosłych i w oddziale dla dzieci i młodzieży. Tryb i warunki wypożyczenia – wg ogólnego regulaminu wypożyczeń. Niewiadomą pozostaje tytuł książki dedykowanej w tym szczególnym dniu dla naszych czytelników.

Dyrektor i Pracownicy

Miejskiej Biblioteki Publicznej

im. Walentego Fiałka w Chełmnie

 

zapraszają

 

z okazji 18. Obchodów Dnia Świętego Walentego:

 

 

28 stycznia 2019 r. – 12 lutego 2019 r.

 

Do udziału w QUIZIE WALENTYNKOWYM. W Bibliotece czekają wypisane na kartach hasła, które należy  uzupełnić  odpowiedziami  lub dokończyć myśli. Na ich podstawie 14 lutego 2019 r. na piętrze Biblioteki zostanie otwarta wystawa.  

 

 

13 lutego 2019 r. o godz. 16.00 do udziału w spektaklu pt. “ŁAWECZKA”. 

 

Wykonawcy: Teatr „Trójka”: Eugeniusz Rzyski, Wanda Dolman-Rzyska. Sztuka na podstawie rosyjskiego autora Aleksandra Gelmana. Spektakl, ujęty w specyficzną formę “słuchowiska na żywo”.

                                                                                                                                                                                                   

Uwaga: Możliwość udziału limitowana wejściówkami do odbioru w Bibliotece

– wypożyczalnia dla dorosłych w dniach i godzinach otwarcia od 28 stycznia 2019 r.

 

 

14 lutego 2019 r. – do udziału w „RANDCE W CIEMNO Z KSIĄŻKĄ”

 

W tym dniu można będzie wypożyczyć „Książkę- Niespodziankę” w wypożyczalni dla dorosłych  i w oddziale dla dzieci i młodzieży. Tryb i warunki wypożyczenia – wg ogólnego regulaminu wypożyczeń. Niewiadomą pozostaje tytuł książki dedykowanej w tym szczególnym dniu dla naszych czytelników.

 

 

 

 

Źródło: Miejska Biblioteka Publiczna w Chełmnie, strona https://mbpchelmno.net/index_www.html