Mamy dla Was wspaniałą zabawę! Planujecie w dniach 13 i 14 lutego 2021 roku świętowanie z nami 20. Walentynek Chełmińskich?

20. Walentynki Chełmińskie 13 – 14 lutego 2021 roku - Mamy dla Was wspaniałą zabawę! Planujecie w dniach 13 i 14 lutego 2021 roku świętowanie z nami 20. Walentynek Chełmińskich? Jeśli tak, to mamy dla Was wspaniałą zabawę na świeżym powietrzu dla całej rodziny. Oczywiście z zachowaniem bezpieczeństwa sanitarnego. Jesienią w Chełmnie na zaproszenie Urzędu Miasta Chełmna i LGD Chełmno gościła u nas rodzina znanych podróżników – blogerów: Michała, Oli i Tomka, a jej efektem jest nie tylko ciekawy artykuł „Weekend w Chełmnie“ (>>>) na www.globtroterek.com, ale i gra miejska – Niezbędnik Poszukiwacza Przygód „Chełmno. Zakochany Globtroterek“. Proponujemy Wam w tych dniach indywidualne fajne zwiedzanie Chełmna! Całą rodziną zamieńcie się w Superposzukiwaczy Przygód i wyruszcie na Tajną Misję, której celem będzie odnalezienie fragmentów miłosnego wiersza. Czekają na Was szyfry do złamania, zadania do wykonania i wskazówki do odnalezienia. Przy okazji poznacie ciekawostki, historię, zabytki i legendy naszego miasta. To będzie super rodzinna przygoda! Jak to zrobić? > Niezbędnik odbierzcie za darmo w Chełmińskiej Informacji Turystycznej w Muzeum Ziemi Chełmińskiej w ratuszu, > spacer możecie rozpocząć z każdego miejsca w Chełmnie lub zgodnie z kolejnością proponowaną przez bohatera naszej gry miejskiej, > odnajdźcie wszystkie wskazówki i fragmenty wiersza, > gotowy wiersz pokażcie w Chełmińskiej Informacji Turystycznej w Muzeum Ziemi Chełmińskiej w ratuszu, … i odbierzcie Niespodziankę – kiedy? > na pierwsze pięć rodzin, które przyjdą do Informacji Turystycznej: 13 lutego 2021 roku w godz. 8.00-15.00 14 lutego 2021 roku w godz. 10.00-17.00 > … czekają specjalne niespodzianki – ukryte w naszych walentynkowych torbach> Pamiętajcie o maseczkach i zachowaniu dystansu społecznego! 20. Walentynki Chełmińskie >>> www.walentynkichelminskie.pl oraz www.chelmno.pl Facebook: Chełmno – miasto zakochanych Zobacz co przygotowało Muzeum Ziemi Chełmińskiej na 20. „Walentynki Chełmińskie“ – wszystko bezpłatnie: www.muzeumchelmno.pl Zajrzyjcie jeszcze tutaj >>> “Chełmno na weekend” https://www.globtroterek.com/chelmno-atrakcje/ a także tutaj >>>https://www.facebook.com/globtroterek Dodano: 12 lutego 2021 roku, EP

20. Walentynki Chełmińskie
13 – 14 lutego 2021 roku

 

Mamy dla Was wspaniałą zabawę!

 

Planujecie w dniach 13 i 14 lutego 2021 roku świętowanie z nami 20. Walentynek Chełmińskich?

 

Jeśli tak, to mamy dla Was wspaniałą zabawę na świeżym powietrzu dla całej rodziny. Oczywiście z zachowaniem bezpieczeństwa sanitarnego.

 

Jesienią w Chełmnie na zaproszenie Urzędu Miasta Chełmna i LGD Chełmno gościła u nas rodzina znanych podróżników – blogerów: Michała, Oli i Tomka, a jej efektem jest nie tylko ciekawy artykuł „Weekend w Chełmnie“ (>>>)  na www.globtroterek.com, ale i gra miejska – Niezbędnik Poszukiwacza Przygód „Chełmno. Zakochany Globtroterek“.

 

Proponujemy Wam w tych dniach indywidualne fajne zwiedzanie Chełmna!

 

Całą rodziną zamieńcie się w Superposzukiwaczy Przygód i wyruszcie na Tajną Misję, której celem będzie odnalezienie fragmentów miłosnego wiersza. Czekają na Was szyfry do złamania, zadania do wykonania i wskazówki do odnalezienia. Przy okazji poznacie ciekawostki, historię, zabytki i legendy naszego miasta.

 

To będzie super rodzinna przygoda!

 

 

Jak to zrobić?

 

 

> Niezbędnik odbierzcie za darmo w Chełmińskiej Informacji Turystycznej w Muzeum Ziemi Chełmińskiej w ratuszu,

> spacer możecie rozpocząć z każdego miejsca w Chełmnie lub zgodnie z kolejnością proponowaną przez bohatera naszej gry miejskiej,

> odnajdźcie wszystkie wskazówki i fragmenty wiersza,

> gotowy wiersz pokażcie w Chełmińskiej Informacji Turystycznej w Muzeum Ziemi Chełmińskiej w ratuszu,

 

 

… i odbierzcie Niespodziankę – kiedy?

 

 

> na pierwsze pięć rodzin, które przyjdą do Informacji Turystycznej:

13 lutego 2021 roku w godz. 8.00-15.00 

14 lutego 2021 roku w godz. 10.00-17.00

 

 

> … czekają specjalne niespodzianki – ukryte w naszych walentynkowych torbach>

 

 

Pamiętajcie o maseczkach i zachowaniu dystansu społecznego!

 

 

20. Walentynki Chełmińskie >>>
www.walentynkichelminskie.pl

 oraz www.chelmno.pl

Facebook: Chełmno – miasto zakochanych

 

 

Zobacz co przygotowało Muzeum Ziemi Chełmińskiej na 20. „Walentynki Chełmińskie“ – wszystko bezpłatnie:

www.muzeumchelmno.pl

 

 

 

Zajrzyjcie jeszcze tutaj >>>

“Chełmno na weekend” https://www.globtroterek.com/chelmno-atrakcje/

a także tutaj >>>https://www.facebook.com/globtroterek

 

 

 

Dodano: 12 lutego 2021 roku, EP