Koncert JULII MARCEL trzecią odkrytą kartą programu 19. Walentynek Chełmińskich, 14 lutego 2020.

Poznajcie trzeci koncert piątkowego wieczoru! Do FISZ EMADE I SORRY BOYS dołącza JULIA MARCELL! W tym składzie przed nami prawdziwy muzyczny ogień!

 

 

Julia Marcell to urodzona w Chełmnie wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, multi-instrumentalistka, laureatka prestiżowych nagród m.in. Paszportu Polityki 2012 w kategorii Muzyka Popularna, Fryderyka 2012 w kategorii Muzyka Alternatywna oraz Nagrody Artystycznej Miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego 2011.

 

 

Ma na swoim koncie pięć albumów, premiera najnowszego („Skull Echo”) zaplanowana jest na 24 stycznia. Ten najświeższy projekt Julii Marcell to płyta i film – tematycznie połączone, ale niezależne od siebie. Na płytę składa się jedenaście utworów, które przynoszą muzyczną zmianę – elektroniczne instrumentarium o szerokim brzmieniu, duże melodie i futurystyczna produkcja, w tekstach zaś kosmos, absolut i potrzeba bliskości. Album powstał w Berlinie we współpracy z producentem muzycznym Michaelem Havesem.

 

 

Julia o projekcie: „Skull Echo” to opowieść o czasie, percepcji i samotności. O głowach, w których jesteśmy uwięzieni, budując poprzez zmysły swój obraz świata – pełen niepewnych informacji, wybiórczo pamiętanych i dowolnie przekształcanych. To opowieść o pragnieniu porozumienia, o tęsknocie za drugim człowiekiem.”

 

 

Do zobaczenia w Chełmnie w dniach 14-16 lutego!

Urząd Miasta Chełmna