IV edycja Turnieju Miast – głosuj na Chelmno od 10.10.2016 r. do 07.11.2016 r.

turniej miast

turniej miast

IV EDYCJA TURNIEJU MIAST

GŁOSUJ NA CHEŁMNO !!!

  1. Czas trwania Turnieju Miast – plebiscyt startuje 10.10.2016 roku i trwa do 07.11.2016 roku godz. 00:00. Oficjalne ogłoszenie wyników odbędzie się 16.11.2016 roku.
  2. Zasady uczestnictwa i głosowania
  • uczestnictwo miasta w akcji jest całkowicie bezpłatne i nie wymaga żadnych dodatkowych zgłoszeń czy wniosków. Miasta powiatowe (335 miast) są zgłoszone automatycznie. Nie ma możliwości dodawania miast innych niż powiatowe.
  • celem plebiscytu jest wyłonienie „Najpopularniejszego Miasta w Polsce”. Mieszkańcy będą oddawać głosy na swoje miasto na stroniewww.turniejmiast.zumi.pl Nagrodą główną w plebiscycie jest 200 tys. zł na kampanię reklamową w  Onet.pl i Zumi.pl (organizator pokrywa 99% kosztów kampanii).
  • plebiscyt skonstruowany jest tak, aby miasta każdej wielkości miały równe szanse. Liczba głosów jest porównywana do liczby mieszkańców (dane z GUS 2015 roku), a uzyskana proporcja (%) decyduje o pozycji w rankingu.
  • jedna osoba może oddać jeden głos na dane miasto w kategorii Najpopularniejsze Miasto. Głosować można poprzez  podanie swojego numeru telefonu komórkowego. Głos uważa się za ważny w momencie gdy Użytkownik wpisze unikalny kod otrzymany w zwrotnej wiadomości SMS oraz wpisze poprawnie hasło podane w bramce captcha, a następnie prześle je online za pomocą przycisku: „Wyślij”. W tracie Konkursu każdy Użytkownik może zagłosować tylko jeden raz z jednego numeru telefonu komórkowego.
  • otrzymane smsy są dla mieszkańców całkowicie bezpłatne. Zebrana baza numerów nie będzie przechowywana oraz przetwarzana marketingowo. Informacja na ten temat pojawi się też w momencie głosowania.

turniej miast