Mamy II etap! Pracownia Orange może być nasza! Głosowanie do 20 października!

Jeden głos dziennie, a Pracownia Orange może być u nas na zawsze!

Już dziś potrzebne jest nasze zaangażowanie! Multimedialna Pracownia Orange może powstać właśnie w Chełmnie. Napisaliśmy wniosek, mamy kilka pomysłów dla seniorów, dzieci i oczywiście będziemy liczyli na wspólną ich realizację i na Wasze inicjatywy, ale dziś… dziś potrzebujemy głosów!

Jak głosować?

Każdego dnia można oddać jeden głos dziennie. Głosowanie będzie trwało od 4 do 20 października. Szczegółów szukajcie 4 października na stronie Fundacji Orange i na naszej oczywiście www.chdk.pl. Pracownie trafią do 25 z 64 zakwalifikowanych do II etapu miejscowości! Wszystko w naszych rękach!

O Pracowni słów kilka:

Pracownia Orange w Chełmińskim Domu Kultury będzie miejscem, w którym stworzymy nowe możliwości. Ogromną przyjemnością będzie dzielenie się wiedzą z zakresu nowych technologii z seniorami należącymi do Uniwersytetu Trzeciego Wieku, Klubu Seniora „Zgoda”, które działają przy naszej instytucji. Codziennie dla mieszkańców odbywają się tu zajęcia pozalekcyjne, warsztaty i spotkania różnego pokroju. Nie odkryjemy Ameryki pisząc, że naszym największym celem jest uczynienie tego miejsca jeszcze bardziej przyjaznym, dostępnym i kreatywnym dla dzieci, dorosłych i seniorów. Marzą nam się zajęcia z robotyki, tworzenia gier komputerowych czy poklatkowych filmów animowanych. Chcemy aby uczestnicy zajęć nie tylko odkrywali nowe możliwości świata, w którym na co dzień żyją, ale nawet osiągali sukcesy w dziedzinach, o których wcześniej nie mieli pojęcia.

Zakręćcie się z nami na Pracownię Orange!

Partnerzy:

Stowarzyszenie NIJO

Czas Chełmna

Zespół Szkół nr 2 im. Adama Mickiewicz w Chełmnie