DZIAŁANIA “ZNICZ” – ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU

DZIAŁANIA “ZNICZ” – ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU

Tradycyjnie już zmiana organizacji ruchu w dniu 01.11.2017 roku w powiecie chełmińskim nastąpi tylko w okolicy cmentarza przy ul. Toruńskiej w Chełmnie. Ruch będzie się odbywał w jednym kierunku ulicą Danielewskiego-od ulicy Gorczyckiego w górę ulicą Danielewskiego do ulicy Biskupiej.
Od piątku 27.10.2017 roku do czwartku 02.11.2017 roku Policja będzie prowadziła działania „ZNICZ”. Dzień Wszystkich Świętych to dla większości z nas wyjazdy na groby bliskich. W tym okresie na drogach prowadzących do cmentarzy oraz przebiegających w ich pobliżu zwiększy się ruch pieszych i pojazdów. 
Policjanci z Chełmna w ramach ogólnopolskich działań będą realizować zadania polegające na zapewnieniu bezpieczeństwa na drogach. W okolicach cmentarzy dojdzie do zmiany organizacji ruchu dlatego należy zachować szczególną ostrożność. 
Na terenie powiatu chełmińskiego nastąpi zmiana organizacji ruchu jedynie w obrębie cmentarza przy ul. Toruńskiej w Chełmnie. Ruch będzie się odbywał w jednym kierunku ulicą Danielewskiego -od ulicy Gorczyckiego w górę ulicą Danielewskiego do ulicy Biskupiej.
W związku z utrudnieniami w ruchu zwracajmy szczególną uwagę na oznaczenia oraz na innych uczestników ruchu aby bezpiecznie dotrzeć do miejsca docelowego.

 

Autor: asp.szt. Gabriela Andrzejczyk
Publikacja: Gabriela Andrzejczyk