Konkurs “Łańcuch serc”

Désolé, cet article est seulement disponible en Polski. Pour le confort de l’utilisateur, le contenu est affiché ci-dessous dans une autre langue. Vous pouvez cliquer le lien pour changer de langue active.

logo

Konkurs “Łańcuch serc”

Zapraszamy do udziału w kolejnym konkursie walentynkowym, którego przedmiotem jest wykonanie przez dzieci “łańcucha serc”. Tym razem jest on skierowany do dzieci z przedszkoli oraz uczniów klas I-III szkół podstawowych. Podstawowym kryterium oceny projektów będzie długość łańcucha, pomysłowość i kreatywne wykonanie, estetyka i oryginalność pracy, trud włożony w samodzielne wykonanie łańcucha. Wszystkie łańcuchy zostaną wyeksponowane  na płycie rynku w dniu 14 lutego. Organizatorem konkursu jest Środowiskowy Dom Samopomocy w Chełmnie Caritas Diecezji Toruńskiej, ul. Szosa Grudziądzka 3a, 86-200 Chełmno

 
Regulamin  konkursu “ŁAŃCUCH SERC”

 1. Organizatorem konkursu jest:

Środowiskowy Dom Samopomocy Caritas Diecezji Toruńskiej w Chełmnie.

 1. Partnerami wspierającym Organizatora Konkursu są:

Chełmiński Dom Kultury, Czas Chełmna.

 1. Adresem dla korespondencji dotyczącej wszelkich spraw związanych z konkursem jest:

Środowiskowy Dom Samopomocy w Chełmnie

Caritas Diecezji Toruńskiej

Ul. Szosa Grudziądzka 3a

86-200 Chełmno

 1. Celem Konkursu w szczególności jest:
 2. a) aktywizacja dzieci w wieku przedszkolnym;
 3. b) kultywowanie tradycji obchodów Dnia św. Walentego oraz Walentynek Chełmińskich przez dzieci;
 4. c) pobudzanie wyobraźni artystycznych uczestników.
 5. Konkurs trwa od momentu jego ogłoszenia: do dnia 10 lutego 2016 roku.
 6. Konkurs jest otwarty dla uczniów chełmińskich przedszkoli oraz klas I-III szkół podstawowych. Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją jego warunków i wyrażeniem zgody przez osoby uczestniczące na przetwarzanie przez Organizatora ich danych osobowych wyłącznie na potrzeby konkursu.
 7. Integralną częścią Regulaminu jest zgłoszenie uczestnictwa w Konkursie, które stanowi Załącznik Nr 1 do niniejszego Regulaminu.
 8. Przygotowanie i dostarczenie prac odbywa się na koszt i ryzyko uczestnika Konkursu. Prace konkursowe należy dostarczyć do siedziby Środowiskowego Domu Samopomocy Caritas Diecezji Toruńskiej w Chełmnie, przy ulicy Szosa Grudziądzka 3A, w bezpiecznych opakowaniach wykluczających uszkodzenie prac w terminie do 10 lutego 2016 roku.
 9. Organizatorzy powołują Jury do oceny Konkursu. Decyzja Jury jest ostateczna i nie podlega weryfikacji.
 10. Technika wykonania pracy dowolna, w formie przestrzennej.
 11. Podstawowym kryterium oceny projektów będzie: długość łańcucha, pomysłowość i kreatywne wykonanie, estetyka i oryginalność pracy, trud włożony w samodzielne wykonanie łańcucha.
 12. Wszystkie łańcuchy zostaną wyeksponowane tego dnia na płycie rynku.
 13. Nagrodą w konkursie jest udział zwycięskiej klasy w zajęciach tworzenia witrażu lub w zajęciach z ceramiki oraz słodka niespodzianka.

Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się  14 lutego 2016 roku na Rynku, ok. godziny 17:00, podczas obchodów Walentynek Chełmińskich. O szczegółach ceremonii rozdania nagród organizator poinformuje laureatów telefonicznie.

Do pobrania:

Regulamin i karta zgłoszenia>>>