Chełmno łączy się w bólu po śmierci Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza! Kondolencje Burmistrza Miasta Chełmna Artura Mikiewicza

Chełmno łączy się w bólu po śmierci Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza! Trudno wyrazić smutek i żal z powodu śmierci Pana Prezydenta. Łączymy się w bólu z Jego Bliskimi oraz Mieszkankami i Mieszkańcami Gdańska. Pan Prezydent stał się ofiarą niewyobrażalnego aktu nienawiści podczas festiwalu dobroci, jakim był 27 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jestem przekonany, że Mieszkanki i Mieszkańcy Chełmna zapamiętają Prezydenta Gdańska nie tylko jako znakomitego samorządowca, lecz przede wszystkim jako dobrego, wrażliwego, pogodnego i niezwykle pozytywnego człowieka. Panie Prezydencie! Będzie nam Pana brakowało! Burmistrz wraz ze Społecznością Miasta Chełmna Artur Mikiewicz

Chełmno łączy się w bólu po śmierci Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza!
 
 
Trudno wyrazić smutek i żal z powodu śmierci Pana Prezydenta. Łączymy się w bólu z Jego Bliskimi oraz Mieszkankami i Mieszkańcami Gdańska.
Pan Prezydent stał się ofiarą niewyobrażalnego aktu nienawiści podczas festiwalu dobroci, jakim był 27 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Jestem przekonany, że Mieszkanki i Mieszkańcy Chełmna zapamiętają Prezydenta Gdańska nie tylko jako znakomitego samorządowca, lecz przede wszystkim jako dobrego, wrażliwego, pogodnego i niezwykle pozytywnego człowieka.
 
 
Panie Prezydencie! Będzie nam Pana brakowało!                   

 

 Burmistrz wraz ze Społecznością Miasta Chełmna
Artur Mikiewicz