Już dziś (5.08) o godz. 19.00 rusza rezerwacja wejściówek na koncerty Leszka Możdżera oraz Larsa Danielssona & Grégory’ego Privata. Zagrają w Chełmnie w ramach V edycji Perspektywy-9 Hills Festival

Dziś o godz. 19.00 rozpoczyna się rezerwację miejsc na koncerty Leszka Możdżera oraz Larsa Danielssona i Grégory’ego Privata! Na każdy z koncertów organizatorzy przygotowali  100 wejściówek elektronicznych i 50 do odebrania na miejscu przed koncertami. Rejestracja prowadzona będzie drogą elektroniczną na stronie: www.9hf.pl/koncert. Decydować będzie kolejność zgłoszenia polegająca na wypełnieniu i wysłaniu prawidłowo uzupełnionego formularza. Ponadto uczestnicy będą musieli zapoznać się i zaakceptować treści regulaminu wraz z polityką RODO. Po prawidłowym wypełnieniu formularza zostaną poinformowani o rejestracji drogą mailową z wygenerowanym indywidualnym kodem QR. Można zgłosić wyłącznie jedną osobę na konkretne dane osobowe (jeden formularz). Bilet elektroniczny z kodem QR należy przedstawić przed wejściem na koncert w wersji elektronicznej lub wydrukowanej – jest to warunek wejścia na koncert. Uczestnicy, którzy uzyskali bilety elektroniczne, mają obowiązek stawienia się przed wejściem do kościoła pw. śś. Apostołów Piotra i Pawła nie później niż 30 minut przed rozpoczęciem koncertu. W przypadku, kiedy uczestnik nie stawi się przed wyznaczonym czasem, bilet elektroniczny zostanie anulowany.

Część biletów będzie dostępna bezpośrednio przed wejściem na koncert. Ich liczba będzie zależeć od aktualnie obowiązujących przepisów co do możliwej liczby uczestników (na ten moment to pula 50 biletów). Decydować będzie kolejność przyjścia (system kolejkowy).

Każdy z uczestników przed wejściem na koncert będzie musiał wypełnić formularz o stanie zdrowia i zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Niezłożenie formularza powoduje brak możliwości uczestnictwa w wydarzeniu. Formularz można także pobrać ze strony www.9hf.pl/koncert.

Wszystkie informacje można znaleźć w regulaminie festiwalu pod linkiem: https://bit.ly/3fnRCFo