Zakończenie wakacji 2019

Sorry, this entry is only available in Polski. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Zakończenie wakacji 2019

 

Pożegnajmy wakacje radośnie i zróbmy to na chełmińskim rynku! Tu już 1 września mnóstwo atrakcji z okazji zakończenia wakacji! Co przed nami?

 

 

Szczegółowy program: 

13.00 – Nilufer Folk Dance Group na scenie, czyli prezentacja grupy tanecznej z Turcji – finaliści i uczestnicy wielu festiwali zagranicznych. ( w osobnym załączniku więcej informacji nt. tej grupy)

14.00 – Holi Festival na bis – po raz kolejny sprawimy, aby nasze miasto stało się kolorowe! Zabawa z Dje-em i kolorowymi proszkami gwarantowana

Ponadto:

  • animacje i zabawy pod hasłem „polskie podwórka”, przygotowane przez:  Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Chełmno wraz z uczestnikami Nieformalnej Grupy Feniks, Ruch Społeczny Chełmno – Miasto Mieszkańców i Stowarzyszenie NIJO
  • wystawa motocykli, dzięki obecności motocyklistów klubu Tower Motorcycles
  • dmuchany Plac Zabaw
  • strefa baniek mydlanych z Chełmińską Drużyną Harcerską
  • stoiska gastronomiczne kół gospodyń wiejskich

20.00 – Muzyczne twarze Jacka Kawalca – koncert (Jacek Kawalec znany dotąd głównie jako aktor, prezentuje znakomity warsztat wokalny w utworach najwybitniejszych wokalistów wszech czasów.  Jego umiejętności mogliśmy już poznać w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, gdzie śpiewał ekstremalnie różnymi głosami wcielając się wokalnie w postaci takich artystów jak Sting, Louis Armstong, Robert Plant, Ryszard Riedel czy Czesław Niemen i wielu innych. Występ wzbogacony jest aktorskimi interpretacjami satyrycznych tekstów sięgających do formy szlachetnego, tradycyjnego kabaretu zbliżonego w stylistyce do takich wzorców, jak „Kabaret Starszych Panów”, czy „Dudek”).

po godz. 21.00 – pokaz świateł, czyli laserowe show od SKYart

 

Serdecznie zapraszamy!