V SPARTAKIADA PRZEDSZKOLAKA ZIEMI CHEŁMIŃSKIEJ, 07-10.06.2017 r.

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

V SPARTAKIADA
PRZEDSZKOLAKA ZIEMI CHEŁMIŃSKIEJ

Joanna i Grzegorz Ciastek zapraszają  na  V Spartakiadę Przedszkolaka Ziemi Chełmińskiej, organizowaną z okazji Dnia Dziecka, która odbędzie się w dniach 07-10.06.2017 r. w godz. 9:00 – 12: 00. Całe wydarzenie odbywa się na terenie przyległym do Intermarche. W jeden dzień jednak – 08.06.2017 r. – dzieci wraz z organizatorami spotkają się na boisku wielofunkcyjnym „Orlik” w Chełmnie.

Spartakiada to nie tylko zmagania sportowe, dzieci spotykają się również na forum artystycznym. Przed spartakiadą nadsyłane są prace robione techniką dowolną na temat zadany w danym roku. W pierwszym dniu każde przedszkole przedstawia program artystyczny. Dzieci tworzą „malowidła naścienne” na płotach otaczających teren Intermarche a na zakończenie dnia dzieci oglądają specjalnie dla nich przygotowane plenerowe przedstawienie.

Serdecznie zapraszamy