„Marsz po dziewięciu wzgórzach”

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

„Marsz po dziewięciu wzgórzach” – podsumowanie projektu pn. „Idę po zdrowie – chełmińskie wyprawy z kijami” realizowanego przez Stowarzyszenie Porozumienie Chełmińskie.

Impreza adresowana jest do uczestników projektu oraz do mieszkańców Chełmna, którzy uprawiają Nordic Walking lub spacerują po Chełmnie i okolicy. „Marsz po dziewięciu wzgórzach” odbędzie się 7 października 2017r. Rozpoczęcie imprezy na płycie Rynku o godzinie 10. Uczestnicy będą mogli wybrać się na spacer z kijkami lub bez jedną z dwóch tras przygotowanych wspólnie z PTTK Ziemi Chełmińskiej.

Program imprezy
1. 9:30 – 10:00 – Rejestracja uczestników marszy.
2. 10:00- Rozpoczęcie imprezy i pokaz techniki „Nordc Walking
3. 10:10- Rozgrzewka przed marszem
4. 10:20- Rozpoczęcie marszu
5. Spotkanie po marszu na Rynku, wręczenie certyfikatów uczestnictwa, losowanie upominków wśród uczestników.
6. Zakończenie imprezy. Zakończenie planowane jest na godzinę 12:30.
W czasie trwania imprezy Stowarzyszenie prowadzić będzie działania promujące zdrowy styl życia. Mieszkańcy Chełmna będą mogli dokonać pomiaru ciśnienia krwi, współczynnika BMI, spotkać się z dietetykiem, uczestniczyć w pokazach udzielania pierwszej pomocy.