Dzień Dziecka z mocą atrakcji!

Sorry, this entry is only available in Polski. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Serdecznie zapraszamy na Dzień Dziecka z mocą atrakcji!

Tradycją w Chełmnie jest wspólne świętowanie Dnia Dziecka, który jak wszyscy wiedzą i starsi i młodsi, przypada 1 czerwca. 
W tym roku jednak skorzystamy ze słonecznej soboty 3 czerwca i połączymy moc z akcją zbiórki krwi Motoserce”! Już od godz. 10.00 w Osadzie Rycerskiej na najmłodszych będą czekały nie lada atrakcje. Bez minuty wytchnienia zabawę zapewniać będą animatorzy z grupy eventowej FUNimki, dla odważnych malowanie twarzy, balonowe cudaki, punkt małego ogrodnika przygotowany przez Stowarzyszenie NIJO w ramach projektu „Chełminiacy grają w zielone”. 
Tego dnia przechodnie przez ul. Grudziądzką w godzinach 12.00-14.00 nie przejdą obojętnie bo tam właśnie będą gościć artyści w ramach kolejnego Festiwalu Żywych Posągów (Uwaga! Wciąż przyjmujemy zgłoszenia!). Na dziecięcej scenie wystąpią tańczący artyści z ukraińskiego zespołu Ivazzar, The Fresh Kids z Chełmińskiego Domu Kultury oraz zespół taneczny ze Stolna. 
Dla prawdziwych łasuchów nie zabraknie również słodkości i grochówki. I to nie wszystko! Podwojona moc Dnia Dziecka i “Motoserca” przyniesie koncerty, występy przedszkolaków, rozgrywki piłki nożnej, konkursy i szaleństwa w dmuchanym parku rozrywki. 
Nie ma nudy, będzie zabawa!
Czy wy będziecie?