🙌 Solidarni z Ukrainą! Spotkanie – rynek Chełmno, 24 marca 2022 roku

Sorry, this entry is only available in Polski. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

 🙌 Solidarni z Ukrainą!
Spotkanie – rynek Chełmno, 24 marca 2022 roku

 

Za tydzień, 24 marca 2022 roku minie miesiąc od ataku Rosji na Ukrainę.

 

💛 W tym dniu o godz. 19.00 zapraszamy wszystkich mieszkańców na rynek, abyśmy kolejny raz mogli solidarnie wyrazić swoje wsparcie.

Być może spotkać się także z obywatelami Ukrainy, którzy przybyli do naszego miasta, i zechcą wziąć udział w spotkaniu 🙌

 

ℹ️ Będzie to nasze trzecie spotkanie, które inicjujemy z potrzeby wspólnego przeżywania tego, co wydarza się na Ukrainie.

 

 

Zapraszamy!

 

 

Urząd Miasta Chełmna

 

 

 

  Solidarni z Ukrainą!  Spotkanie - rynek Chełmno, 24 marca 2022 roku   Za tydzień, 24 marca 2022 roku minie miesiąc od ataku Rosji na Ukrainę.   W tym dniu o godz. 19.00 zapraszamy wszystkich mieszkańców na rynek, abyśmy kolejny raz mogli solidarnie wyrazić swoje wsparcie. Być może spotkać się także z obywatelami Ukrainy, którzy przybyli do naszego miasta, i zechcą wziąć udział w spotkaniu    Będzie to nasze trzecie spotkanie, które inicjujemy z potrzeby wspólnego przeżywania tego, co wydarza się na Ukrainie.    Zapraszamy!    Urząd Miasta Chełmna

Plakat do pobrania (kliknij tutaj)

 

 

 

Dodano: 17.03.2022 r., EP