Wiedeńska Gala Noworoczna w wykonaniu Orkiestry Królewskiej „Odessa” wraz z Solistami i Tancerzami Narodowej Operetki w Kijowie, 1 stycznia 2019 roku – BRAK BILETÓW

Wiedeńska Gala Noworoczna 2019 w wykonaniu Orkiestry Królewskiej „Odessa” wraz z Solistami i Tancerzami Narodowej Operetki w Kijowie

Wiedeńska Gala Noworoczna 2019

w wykonaniu Orkiestry Królewskiej „Odessa”

 wraz z

Solistami i Tancerzami Narodowej Operetki w Kijowie

 

 

Zapraszamy Państwa w podróż do romantycznego i roztańczonego Wiednia, magicznego świata operetki, gdzie rozbrzmiewać będą najpiękniejsze arie, duety, walce i polki Johanna Straussa, gdzie w pełnych zachwytu dźwiękach usłyszeć będzie można szelest długich sukien, huk rozlewanego szampana, czy miłosnych westchnień w alkowach. Znamienite kompozycje w wykonaniu Orkiestra Królewska „Odessa” oraz głównych solistów Narodowej Operetki w Kijowie, przeniosą słuchaczy do ojczyzny walca oraz polki prezentując niezwykły kunszt wokalny i wykreują dla Państwa najwspanialsze światowe duety miłosne. Ta niezwykła gala wzbogacona będzie wirtuozerskim tańcem par tanecznych, barwnymi kreacjami i bogatą choreografią, co pozwoli na doświadczanie wielu doznań artystycznych w iście książęcym stylu.

 

Publiczność wysłucha między innymi arie Adeli czy aria Barinkaya  „Wielka sława to żart”, duety wszech czasów m.in. „Usta milczą dusza śpiewa”, walce „Nad pięknym modrym Dunajem”, „Wiedeńska krew”, polki „Trik Trak”, „Grzmoty i błyskawice” oraz marsze Straussów, zachwycające zarówno poddanych Franciszka Józefa jak i współczesną publiczność. Nie zabraknie także popisowych arii i duetów z najsłynniejszych operetek „Zemsta Nietoperza”, „Księżniczka Czardasza”, „Baron Cygański”, „Wesoła Wdówka”, „Kraina Uśmiechu”. Koncert swoim charakterem nawiązuje wiernie do tradycji wielkich wiedeńskich gali noworocznych koncertów odbywających się w Wiedniu.

„KONCERT BISÓW W PIGUŁCE !!!”   – Tego nie można przeoczyć !!!

Wspaniali artyści, światowe głosy, bogactwo strojów, nowatorstwo choreografii wzbogacone wirtuozerskim tańcem par baletowych to bogactwo doznań artystycznych w najlepszym wykonaniu, na które Państwa serdecznie zapraszamy.

 

 

Wykonawcy: 

Miroslaw Krill – dyrygent                                                           

HalynaGregorchak – sopran                                                              

Valeria Tulis –  sopran                                                      

Volodymyr Odrynsky – tenor                                               

Oleksandr Chuvpylo – tenor                                               

oraz czterech  Tancerzy Baletu                                  

i Królewska Orkiestra „Odessa”

 

 

Miejsce i czas: Kinoteatr RONDO w Chełmnie, ul. Dworcowa 23, 1 stycznia 2019 roku, godzina 16.00 i 19.00

 

 

Ceny biletów:

60 złotych – rzędy: I – XV

40 złotych – rzędy XVI – XVIII

 

 

Bilety do nabycia w kinoteatrze RONDO  lub przez internet https://iframe141.biletyna.pl/ – BRAK BILETÓW

Informacje o biletach: 570202738; kasa.rondo@chdk.pl

 

 

Promo Video:https://youtu.be/KXVQqfp0-e0