Konkurs “Łańcuch serc”

Sorry, this entry is only available in Polski. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

logo

Konkurs “Łańcuch serc”

Zapraszamy do udziału w kolejnym konkursie walentynkowym, którego przedmiotem jest wykonanie przez dzieci “łańcucha serc”. Tym razem jest on skierowany do dzieci z przedszkoli oraz uczniów klas I-III szkół podstawowych. Podstawowym kryterium oceny projektów będzie długość łańcucha, pomysłowość i kreatywne wykonanie, estetyka i oryginalność pracy, trud włożony w samodzielne wykonanie łańcucha. Wszystkie łańcuchy zostaną wyeksponowane  na płycie rynku w dniu 14 lutego. Organizatorem konkursu jest Środowiskowy Dom Samopomocy w Chełmnie Caritas Diecezji Toruńskiej, ul. Szosa Grudziądzka 3a, 86-200 Chełmno

 
Regulamin  konkursu “ŁAŃCUCH SERC”

 1. Organizatorem konkursu jest:

Środowiskowy Dom Samopomocy Caritas Diecezji Toruńskiej w Chełmnie.

 1. Partnerami wspierającym Organizatora Konkursu są:

Chełmiński Dom Kultury, Czas Chełmna.

 1. Adresem dla korespondencji dotyczącej wszelkich spraw związanych z konkursem jest:

Środowiskowy Dom Samopomocy w Chełmnie

Caritas Diecezji Toruńskiej

Ul. Szosa Grudziądzka 3a

86-200 Chełmno

 1. Celem Konkursu w szczególności jest:
 2. a) aktywizacja dzieci w wieku przedszkolnym;
 3. b) kultywowanie tradycji obchodów Dnia św. Walentego oraz Walentynek Chełmińskich przez dzieci;
 4. c) pobudzanie wyobraźni artystycznych uczestników.
 5. Konkurs trwa od momentu jego ogłoszenia: do dnia 10 lutego 2016 roku.
 6. Konkurs jest otwarty dla uczniów chełmińskich przedszkoli oraz klas I-III szkół podstawowych. Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją jego warunków i wyrażeniem zgody przez osoby uczestniczące na przetwarzanie przez Organizatora ich danych osobowych wyłącznie na potrzeby konkursu.
 7. Integralną częścią Regulaminu jest zgłoszenie uczestnictwa w Konkursie, które stanowi Załącznik Nr 1 do niniejszego Regulaminu.
 8. Przygotowanie i dostarczenie prac odbywa się na koszt i ryzyko uczestnika Konkursu. Prace konkursowe należy dostarczyć do siedziby Środowiskowego Domu Samopomocy Caritas Diecezji Toruńskiej w Chełmnie, przy ulicy Szosa Grudziądzka 3A, w bezpiecznych opakowaniach wykluczających uszkodzenie prac w terminie do 10 lutego 2016 roku.
 9. Organizatorzy powołują Jury do oceny Konkursu. Decyzja Jury jest ostateczna i nie podlega weryfikacji.
 10. Technika wykonania pracy dowolna, w formie przestrzennej.
 11. Podstawowym kryterium oceny projektów będzie: długość łańcucha, pomysłowość i kreatywne wykonanie, estetyka i oryginalność pracy, trud włożony w samodzielne wykonanie łańcucha.
 12. Wszystkie łańcuchy zostaną wyeksponowane tego dnia na płycie rynku.
 13. Nagrodą w konkursie jest udział zwycięskiej klasy w zajęciach tworzenia witrażu lub w zajęciach z ceramiki oraz słodka niespodzianka.

Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się  14 lutego 2016 roku na Rynku, ok. godziny 17:00, podczas obchodów Walentynek Chełmińskich. O szczegółach ceremonii rozdania nagród organizator poinformuje laureatów telefonicznie.

Do pobrania:

Regulamin i karta zgłoszenia>>>