IV AKCJA ZBIÓRKI KRWI DLA CENTRUM ONKOLOGII im. prof. F. Łukaszczyka w Bydgoszczy “KROPLA MIŁOŚCI – KOCHAM, POMAGAM, RATUJĘ” 14 luty 2019 roku od godz. 12.30 Rynek Chełmno

IV AKCJA ZBIÓRKI KRWI DLA CENTRUM ONKOLOGII im. prof. F. Łukaszczyka w Bydgoszczy "KROPLA MIŁOŚCI - KOCHAM, POMAGAM, RATUJĘ" 14 luty 2019 roku od godz. 12.30 Rynek Chełmno Zapraszamy mieszkańców Chełmna, gości i turystów do włączenia się w akcję zbiórki krwi z przeznaczeniem dla pacjentów Centrum Onkologii im. prof. F. Łukaszczyka w Bydgoszczy. Liczymy na poparcie tej szlachetnej idei i pomoc osobom dotkniętym chorobą nowotworową. Już 14 lutego (czwartek) od godziny 12.30 na rynku w Chełmnie stanie specjalny ambulans z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy - Oddział w Grudziądzu. Każdy honorowy dawca otrzyma upominek, a dla 15 osób będą wylosowane nagrody, m.in. album "Chełmno malowane". Nagrodą główna będzie romantyczna kolacja dla dwojga w pensjonacie Stary Spichrz. Losowanie nagród ok. godziny 18.00 – scena. Informacje szczegółowe: Janusz Napora - Chełmiński Dom Kultury, 56 6864808, e-mail: dyrektor@chdk.pl Przyjdź i pomóż ratować życie!!!

IV AKCJA ZBIÓRKI KRWI 

DLA CENTRUM ONKOLOGII im. prof. F. Łukaszczyka w Bydgoszczy 

“KROPLA MIŁOŚCI – KOCHAM, POMAGAM, RATUJĘ” 

14 luty 2019 roku od godz. 12.30 Rynek Chełmno

 

Zapraszamy mieszkańców Chełmna, gości i turystów do włączenia się w akcję zbiórki krwi z przeznaczeniem dla pacjentów Centrum Onkologii im. prof. F. Łukaszczyka w Bydgoszczy. Liczymy na poparcie tej szlachetnej idei i pomoc osobom dotkniętym chorobą nowotworową. Już 14 lutego (czwartek) od godziny 12.30 na rynku w Chełmnie stanie specjalny ambulans z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy – Oddział w Grudziądzu. Każdy honorowy dawca otrzyma upominek, a dla 15 osób będą wylosowane nagrody, m.in. album “Chełmno malowane”. Nagrodą główna będzie romantyczna kolacja dla dwojga w pensjonacie Stary Spichrz. Losowanie nagród ok. godziny 18.00 – scena.

 

Informacje szczegółowe: Janusz Napora – Chełmiński Dom Kultury, 56 6864808, e-mail: dyrektor@chdk.pl

 

Przyjdź i pomóż ratować życie!!!

 

 

Plakat do pobrania w wersji jpg >>>

Plakat do pobrania w wersji pdf >>>

 

 

Źródło: Chełmiński Dom Kultury, www.chdk.pl, https://www.facebook.com/chelminskidomkultury/

 

 

www.walentynkichelminskie.pl