XV WALENTYNKI CHEŁMIŃSKIE ‘2016 – FESTIWAL PIOSENKI MIŁOSNEJ – termin zgłaszania do 15.01.2016 r.

Sorry, this entry is only available in Polski. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

„XV Walentynki Chełmińskie” ‘2016
FESTIWAL PIOSENKI MIŁOSNEJ

Chełmno ‘2016

 
Już kolejny raz będziemy wspólnie bawić się podczas OBCHODÓW DNIA ŚW. WALENTEGO w Chełmnie. Nasze miasto z relikwiami tradycyjnie gościć będzie zespoły muzyczne z gwiazdą wieczoru, rozstrzygniemy też ogłoszone wcześniej konkursy tematyczne m.in. „Najpiękniejsza Witryna Walentynowa” czy „Chełmno komiksem malowane”.

W trakcie imprezy, w której udział bierze kilka tysięcy osób, zaprezentują się również wokaliści – finaliści „IX Festiwalu Piosenki Miłosnej”. Chętni do uczestnictwa w Festiwalu już od dziś mogą przesyłać nagrania „demo” o tematyce miłosnej. Jury, po przesłuchaniu nadesłanych materiałów, wybierze finałową „dziesiątkę” najlepszych i najciekawszych piosenkarzy. Mamy nadzieję, iż poziom prezentacji będzie jak zwykle wysoki i wyrównany. Oprócz werdyktu jury, publiczność również weźmie udział w naszej zabawie, wybierając swoich faworytów i przyznając nagrodę publiczności.


IX FESTIWAL PIOSENKI MIŁOSNEJ
REGULAMIN

I. ORGANIZATORZY
■  Chełmiński Dom Kultury
■  Gmina Miasto Chełmno
II. CELE FESTIWALU
■ popularyzacja muzyki rozrywkowej i utworów nawiązujących do tematyki miłosnej
■ prezentacja aktualnych osiągnięć wokalistów w różnych grupach wiekowych
■ wspieranie oraz promocja twórczości amatorskiej, promocja debiutów artystycznych.
III. TERMIN FESTIWALU – 14.02.2016 r. /niedziela/; Chełmno; Rynek Miejski / godziny mogą ulec zmianie /
– 14.30 – spotkanie uczestników w biurze organizacyjnym /Ratusz/
– 15.40 – przesłuchania festiwalowe
– 17.30 – ogłoszenie wyników, wręczenie nagród, koncert laureatów
IV. WARUNKI UCZESTNICTWA
1. W festiwalu mogą wziąć udział soliści i zespoły wokalne w składzie do 6 osób (powyżej 12 roku życia).
2.  Kwalifikacji uczestników festiwalu dokona komisja konkursowa po przesłuchaniu nagrania demo, zawierającego co najmniej dwa utwory nawiązujące do tematyki miłosnej z gatunku „muzyka rozrywkowa” na nośniku dźwięku – płyta Cd  lub DVD/.
3. Każdy z zakwalifikowanych uczestników do festiwalu wykona jeden lub dwa utwory w ramach „XV Walentynek Chełmińskich” podczas imprezy plenerowej na rynku miejskim w Chełmnie w dniu 14.02.2016 roku.
4. Nagrania „demo” oraz kartę zgłoszenia należy przesłać  w nieprzekraczalnym terminie do dnia 15.01.2016 r. z dopiskiem „Festiwal Piosenki Miłosnej” na adres Organizatora:

Chełmiński Dom Kultury; ul. Dworcowa 40 a;
 86 – 200 Chełmno; tel.(0-56) 686 48 08; e-mail: imprezy@chdk.pl
5. O wynikach przesłuchań materiałów „demo”, uczestnicy zostaną powiadomieni telefonicznie lub pocztą elektroniczną. W sprawach spornych – ostateczną decyzję podejmują organizatorzy.
6. Organizator przewiduje następujące nagrody, zastrzegając sobie prawo do innego ich podziału:
    ■ I    – 1000 zł
    ■ II   – 700 zł
    ■ III  – 500 zł
7. Organizator zapewnia:
* kompetentne jury, które zwróci szczególną uwagę na oryginalność wykonania i ogólny poziom artystyczny
* profesjonalną aparaturę nagłaśniającą
* sprzęt odtwarzający
8. Wykonawcy (opiekunowie w przypadku osób nieletnich) przystępując do festiwalu, wyrażają zgodę na publikowanie i przetwarzanie swoich danych osobowych w zakresie potrzeb niezbędnych do realizacji festiwalu.
9. Uczestnicy przyjeżdżają na koszt własny lub instytucji delegującej. Placówka zgłaszająca uczestników, a w przypadku wykonawców niepełnoletnich – opiekunowie, zapewniają im opiekę na czas podróży i pobytu w Chełmnie.

festiwal
festiwal

Do pobrania:
Regulamin i karta zgłoszenia w word>>>
Karta zgłoszenia w pdf>>>
Regulamin w pdf>>>