KOMUNIKAT – WYWÓZ ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

KOMUNIKAT
WYWÓZ ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH

 
 
        Urząd Miasta Chełmna przypomina, że dnia 5 września 2016 r. (poniedziałek) zorganizowana będzie zbiórka odpadów wielkogabarytowych (stare meble, sprzęt gospodarstwa domowego, dywany, opony itp.). Zbędne rzeczy należy wystawić na chodnik, w widocznym miejscu do godziny 9.00, w dniu wywozu.
Podczas zbiórki można będzie pozbyć się także zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego tj. monitory, telewizory czy komputery, oraz odpadów z metalu. Jednocześnie informuję, że zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny można nieodpłatnie przekazywać do gminnego punktu zbiórki ZSEE, który znajduje się na terenie Zakładu Usług Miejskich Sp. z o. o. przy ul. Przemysłowej 8 w Chełmnie, oraz w punktach sprzedaży detalicznej przy zakupie nowych urządzeń.
Zbiórka odpadów wielkogabarytowych na terenie miasta przeprowadzana jest przez firmę ZUM Sp. z o. o. raz na kwartał (pierwszy poniedziałek ostatniego miesiąca przypadającego  kwartału tj.: marzec, czerwiec, wrzesień oraz grudzień).
Odpady komunalne zbierane selektywnie, w tym wielkogabarytowe oraz remontowe, w każdy piątek w godz. od 7.00 – 18.00, przyjmowane są również, nieodpłatnie w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Osnowie znajdującym się na terenie Zakładu Zagospodarowania Odpadów.

Nie będzie zbierany gruz i odpady komunalne!

informacja dot. PSZOK