CHEŁMNO – MIASTO ZAKOCHANYCH SMOKÓW

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

CHEŁMNO – MIASTO ZAKOCHANYCH SMOKÓW

Warsztaty animacji poklatkowej

 

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu niesamowitą twórczość dzieci z Chełmna, które w ramach wakacyjnych zajęć – Kreatywne Środy, uczestniczyły w warsztatach animacji poklatkowej, prowadzonych przez Magdalenę Bryll z poklatkowo.pl.

Dzieci podczas spotkania wspólnie przeprowadziły “burzę mózgów” odnoszącą się do Chełmna, zabytków, historii i tego co najbardziej podoba im się w naszym mieście. Rynek, fontanna, planty, smok, woda i ogień, takie były początki. Kiedy historia o smokach zaczęła budzić grozę, do akcji wkroczyła miłość ratująca miasto, z resztą sami zobaczcie. Twórcza praca rozwijała się również przy tworzeniu ilustracji niezbędnych do realizacji animacji, plany filmowe rodem z Chełmna, postaci główne i drugoplanowe, aż w końcu sama praca nad zdjęciami!

Koniecznie zapoznajcie się z fotorelacją oraz filmem i nie zapomnijcie udostępnić twórczości bardzo zdolnych, młodych, być może przyszłych filmowców z Chełmna!