Koncert OPERUS ARTE “Operetka PrzeBoye i jej czułe słówka”

Leider ist der Eintrag nur auf Polski verfügbar. Der Inhalt wird unten in einer verfügbaren Sprache angezeigt. Klicken Sie auf den Link, um die aktuelle Sprache zu ändern.

Zapraszamy na dodatkowy koncert OPERUS ARTE “Operetka PrzeBoye i jej czułe słówka”

plakat

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie mieszkańców Chełmna koncertem OPERUS ARTE “Operetka PrzeBoye i jej czułe słówka”,  Chełmiński Dom Kultury w Chełmnie zaprasza na dodatkowy występ, który odbędzie się 13.02.2015 w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej w Chełmnie o godzinie 16.00. Zaproszenia na koncert w cenie 10 zł do nabycia w Chełmińskim Domu Kultury / sekretariat / w godz. 8 – 15 od dnia 5 lutego 2015 roku.

Jest to przedstawienie muzyczno-teatralne, łączące najpiękniejsze hity operetkowe i te mniej znane w spójną całość, którego podstawą jest miłość z jej wszystkimi odcieniami. Jest to splot różnych emocji począwszy od młodzieńczych uniesień, przez flirt, zdradę do gorących namiętności. Artyści zdecydowanie większy nacisk kładą na zabawne perypetie damsko-męskie, śmieszne dialogi i scenki teatralne niż w poprzednim projekcie Operetka. Zaśpiewajmy o miłości.., tworząc pełne ognia, temperamentu i humoru operetkowe widowisko!

Warto zaznaczyć, iż grupa artystyczna Operus Arte swoją działalność koncertową rozpoczęła od września 2010 roku i od tego czasu wystąpili już w ponad 150 miastach (m.in. Toruń, Poznań, Grudziądz, Olsztyn, Konin, Suwałki, Ełk, Wałcz, Ostrów Wlkp.,)

Skład Zespołu:

Dorota Makulec – sopran, doktorantka Akademii Muzycznej w Łodzi
Paweł Wytrążek – tenor, doktorant Akademii Muzycznej w Łodzi
dr Piotr Żukowski – pianista, wykładowca Katedry Fortepianu Akademii Muzycznej Poznań
Piotr Stanisław – konferansjer Operus Arte

UWAGA: Nie przyjmujemy rezerwacji na bilety.