XV IGRZYSKA OLIMPIJSKIE SPORTOWCÓW WIEJSKICH WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO „CHEŁMNO-RIO 2016”, 17-19.06.2016 r.

Leider ist der Eintrag nur auf Polnisch verfügbar. Der Inhalt wird unten in einer verfügbaren Sprache angezeigt. Klicken Sie auf den Link, um die aktuelle Sprache zu ändern.

XV IGRZYSKA OLIMPIJSKIE

SPORTOWCÓW WIEJSKICH

WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO

„CHEŁMNO-RIO 2016”

16-19.06.2016 r.

Czwartek – 16.06.2016 r.

 

CHEŁMNO

Europejskie Centrum Wymiany Młodzieży ul. Jastrzębskiego 5 / nad jeziorem Starogrodzkim /

godz. 16.00 – 18,00 odprawa techniczna, weryfikacja

godz. 19,30 losowania

Piątek – 17.06.2016 r.

 

CHEŁMNO

  1. Danielewskiego

godz. 15.00 wyścig kolarski – start i meta wyścigu ze startu wspólnego

Hala „Pilawa”   ul. Harcerska 1

godz.  16.00 tenis stołowy – kat. senior, seniorka

Zespół Szkół Nr 1 ul. Dominikańska 35

godz. 16.00 turniej szachowy

Szkoła Podstawowa Nr 2 ul. 22 Stycznia 4

godz. 16.00 turniej warcabów 100 – polowych

STADION MIEJSKI – PARK SŁOWACKIEGO

godz. 19.00 Ceremoniał otwarcia XV Igrzysk Olimpijskich Sportowców Wiejskich, w tym : prezentacja ekip sportowych , wciągnięcie flagi

olimpijskiej , zapalenie znicza, ślubowanie olimpijskie, część artystyczna.

 

Sobota – 18.06.2016 r.

 

CHEŁMNO

Stadion Miejski Park Słowackiego

godz. 9.00 lekkoatletyka

godz. 14.30   lekkoatletyka c.d.

 „Sahara” boisko boczne Stadionu Miejskiego Park Słowackiego – sztuczna nawierzchnia

godz. 10.00   piłka nożna mężczyzn spotkanie eliminacyjne

godz. 15.00 piłka nożna mężczyzn spotkanie eliminacyjne

 Gimnazjum Nr 2 ul. Kościuszki 11

godz.   9.00 koszykówka mężczyzn – runda dopołudniowa

godz. 15.00 koszykówka mężczyzn – runda popołudniowa

 Gimnazjum Nr 1 ul. Szkolna 6

godz. 9.00 koszykówka kobiet – runda dopołudniowa

godz. 15.00 koszykówka kobiet – runda popołudniowa

 Zespół Szkół   Nr 1 ul. Dominikańska 35

godz. 9.00 piłka siatkowa mężczyzn – runda dopołudniowa

godz. 15.00 piłka siatkowa mężczyzn – runda popołudniowa

 Zespół Szkół   Nr 2 ul. Szkolna 14

godz. 9.00  piłka siatkowa kobiet – runda dopołudniowa

godz. 15.00 piłka siatkowa kobiet – runda popołudniowa

 Zespół Szkół Nr 1 ul. Dominikańska 35

godz.   9.00 turniej szachowy c.d.

 Szkoła Podstawowa Nr 2 ul. 22 Stycznia 4

godz.   9.00 turniej warcabów 100 – polowych c.d.

 Hala „Pilawa”   ul. Harcerska 1

godz. 9.00 tenis stołowy młodzik, młodziczka

godz. 15.00 tenis stołowy kadet, kadetka

 Szkoła Podstawowa Nr 4   Osiedle M.C. Skłodowskiej 16

godz.   8.00 zapasy – waga

godz.   9.00 zapasy – walki

 Europejskie Centrum Wymiany Młodzieży ul. Jastrzębskiego 5 / nad jeziorem Starogrodzkim /

godz.     9,00 zawody łucznicze

godz. 9.00 tenis kobiet i mężczyzn – runda eliminacyjna

godz.  9.00 siatkówka plażowa kobiet i mężczyzn – runda eliminacyjna

godz. 10.00 wyścig kolarski – jazda indywidualna na czas

godz. 10.00 – 12.00 wielobój sprawnościowy

godz. 12.00 podnoszenie sztangielki

godz. 15.00 przeciąganie liny

godz. 15.00 siatkówka plażowa kobiet i mężczyzn – runda eliminacyjna

godz. 16.00 – 17.00 wielobój sprawnościowy c.d.

 GRUBNO

Zespół Szkół CKP

godz.  9.00 podnoszenie ciężarów – waga

godz. 9.30 podnoszenie ciężarówkonkurs

 STOLNO

Zespół Szkół Nr 1

godz.   9.00 piłka ręczna kobiet – runda dopołudniowa

godz. 15.00 piłka ręczna kobiet – runda popołudniowa

 KLAMRY

Strzelnica Bractwa Kurkowego

godz.   9.00 pojedynek strzelecki

 STAROGRÓD

Stadion klubu sportowego „Gwiazda”

godz. 10.00 piłka nożna kobiet – spotkanie eliminacyjne

godz. 15.00 piłka nożna kobiet – spotkanie eliminacyjne

 ŚWIECIE

Hala Widowiskowo-Sportowa ul. Sienkiewicza 3

godz.   9.00 piłka ręczna mężczyzn – runda dopołudniowa

godz. 15.00 piłka ręczna mężczyzn – runda popołudniowa

Niedziela – 19.06.2016 r.

 CHEŁMNO

Stadion Miejski ul. Park Słowackiego

godz.   9.00   lekkoatletyka c.d.

 „Sahara” boisko boczne Stadionu Miejskiego ul. Park Słowackiego – sztuczna nawierzchnia

godz.   9.00   piłka nożna mężczyzn – finał B

godz. 11.00   piłka nożna mężczyzn – finał A

 Gimnazjum Nr 2 ul. Kościuszki 11

godz.   8.30 koszykówka mężczyzn – finały

 Gimnazjum Nr 1 ul. Szkolna 6

godz.   8.30 koszykówka kobiet – finały

 Zespół Szkół   Nr 1 ul. Dominikańska 35

godz.   8.30  piłka siatkowa mężczyzn – finały

 Zespół Szkół   Nr 2 ul. Szkolna 14

godz.   8.30  piłka siatkowa kobiet – finały

Zespół Szkół Nr 1 ul. Dominikańska 35

godz.   9.00 turniej szachowy c.d.

 Szkoła Podstawowa Nr 2 ul. 22 Stycznia 4

godz.   9.00 turniej warcabów 100 – polowych  c.d.

 Hala „Pilawa”   ul. Harcerska 1

godz.   9.00 tenis stołowy junior, juniorka

 Europejskie Centrum Wymiany Młodzieży ul. Jastrzębskiego 5 / nad jeziorem Starogrodzkim /

godz.  9.00 tenis kobiet i mężczyzn – finały

godz.    9.00 siatkówka plażowa kobiet i mężczyzn – finały

godz.   9.00 – 11.00 wielobój sprawnościowy c.d.

 STOLNO

Zespół Szkół Nr 1

godz.   8.30 piłka ręczna kobiet – finały

 KLAMRY

Strzelnica Bractwa Kurkowego

godz.   9.00 zawody w strzelectwie sportowym – kbks

 STAROGRÓD

Stadion klubu sportowego „Gwiazda”

godz.   9.00 piłka nożna kobiet – finał B

godz. 11.00 piłka nożna kobiet – finał A

 ŚWIECIE

Hala Widowiskowo-Sportowa ul. Sienkiewicza 3

godz.   8.30 piłka ręczna mężczyzn – finały

 UNISŁAW

  1. Szeroka

godz.   9.30 Start półmaratonu Unisław – Chełmno (meta na Stadionie Miejskim)

CHEŁMNO – STADION MIEJSKI PARK SŁOWACKIEGO

  1. godz. 14.00  ceremonia zamknięcia XV Igrzysk Olimpijskich Sportowców Wiejskich – wręczenie pucharów w klasyfikacji generalnej dla gmin, miasto – gmin i powiatów, opuszczenie flagi olimpijskiej i przekazanie jej gospodarzom XVI Igrzysk w 2020 roku.

plakat olimp