Termin głosowania na projekty złożone w ramach Chełmińskiego Budżetu Obywatelskiego 2020 przełożony

Od dziś przez dwa tygodnie mieliliśmy głosować na wybrane inwestycje i działania zgłoszone do Chełmińskiego Budżetu Obywatelskiego 2020. W związku z obecną sytuacją i podjętymi decyzjami dotyczącymi m.in. konieczności zamknięcia instytucji kultury, niemożliwe jest m.in. planowane zorganizowanie w nich mobilnych punktów do głosowania, równie utrudnione może stać się również głosowanie w punkcie wyznaczonym w urzędzie miasta, a zatem wszystkie zaplanowane formy głosowania tradycyjnego.

Podczas tegorocznej edycji BO zakładaliśmy udostępnienie Państwu różnorodnych form głosowania: wypełniając papierową wersję karty w wyznaczonych punktach na terenie miasta, w tym w urzędzie miasta i wspomnianych instytucjach kultury, przesyłając kartę pocztą, a także oddawanie głosów na wybrane projekty w głosowaniu elektronicznym.

W trosce o zapewnienie wszystkim mieszkańcom równych możliwości oddawania głosów publikacja projektów przyjętych do głosowania i głosowanie obędą się w najbliższym możliwym terminie, o którym poinformujemy w późniejszym czasie. 

Dziękujemy za wszystkie pomysły, które do 17.02 złożyli Państwo do Urzędu Miasta Chełmna.

Urząd Miasta Chełmna