“Spróbujmy jeszcze raz” – komedia w dwóch aktach na scenie Kinoteatru RONDO, 22 marca 2019 roku

SPRÓBUJMY JESZCZE RAZ Kinoteatr RONDO w Chełmnie, ul. Dworcowa 23 22 marca 2019 roku, godzina 19.00 Elżbieta Zającówna Marek Siudym oraz Jan Kobuszewski jako Dr Oliovski (głos) Spróbujmy jeszcze raz to przezabawna, brawurowa komedia w dwóch aktach, z których każdy jest oddzielną historią, opowiadającą o perypetiach par w średnim wieku. Tekst Murraya F. Schisgalla to światowy hit komediowy, napisany przez autora niezapominanego filmu Tootsie (z Dustinem Hoffmanem w roli głównej). Spektakl obfituje w niebywale śmieszne sytuacje i dialogi, poruszając jednocześnie ważne i trudne damsko-męskie tematy. W części pierwszej On- niespełniony aktor, którego kariera sprowadza się obecnie do reklamowania karmy dla kotów i Ona- rozczarowana i zmęczona życiem policjantka spotykają się w dość nieprzyjemnej sytuacji. Okazuje się jednak, że twardej policjantce i wrażliwemu artyście może być do siebie bliżej, niż się wydaje. Trzeba tylko pokonać strach i spróbować jeszcze raz…W drugiej części On-znudzony mąż skupiający się na ignorowaniu marudzenia żony i Ona-niespełniona i niedopieszczona gospodyni domowa, która stara się jeszcze raz pobudzić stygnące uczucia i namiętności nowoczesnymi metodami terapii pewnego kontrowersyjnego seksuologa. Reżyseria – Marcin Sławiński Scenografia – Wojciech Stefaniak Kostiumy – Joanna Snopek Muzyka – Mamadou Diouf i Sama Yoon Producent – Joanna Cywińska Bilety do nabycia w kinoteatrze RONDO lub przez Internet - https://biletyna.pl/Chelmno/Kinoteatr-Rondo od 1 marca 2019 roku. Informacje o biletach: 570202738; kasa.rondo@chdk.pl Ceny biletów: 70 złotych – rzędy: I - XVI 60 złotych – rzędy XVII - XVIII

SPRÓBUJMY JESZCZE RAZ

 

Kinoteatr RONDO w Chełmnie, ul. Dworcowa 23

 

22 marca 2019 roku, godzina 19.00

 

Elżbieta Zającówna

 

Marek Siudym

 

oraz Jan Kobuszewski jako Dr Oliovski (głos)

 

Spróbujmy jeszcze raz to przezabawna, brawurowa komedia w dwóch aktach, z których każdy jest oddzielną historią, opowiadającą o perypetiach par w średnim wieku. Tekst Murraya F. Schisgalla to światowy hit komediowy, napisany przez autora niezapominanego filmu Tootsie (z Dustinem Hoffmanem w roli głównej). Spektakl obfituje w niebywale śmieszne sytuacje i dialogi, poruszając jednocześnie ważne i trudne damsko-męskie tematy.

W części pierwszej On- niespełniony aktor, którego kariera sprowadza się obecnie do reklamowania karmy dla kotów i Ona- rozczarowana i zmęczona życiem policjantka spotykają się w dość nieprzyjemnej sytuacji. Okazuje się jednak, że twardej policjantce i wrażliwemu artyście może być do siebie bliżej, niż się wydaje. Trzeba tylko pokonać strach i spróbować jeszcze raz…W drugiej części On-znudzony mąż skupiający się na ignorowaniu marudzenia żony i Ona-niespełniona i niedopieszczona gospodyni domowa, która stara się jeszcze raz pobudzić stygnące uczucia i namiętności nowoczesnymi metodami terapii pewnego kontrowersyjnego seksuologa.

 

Reżyseria – Marcin Sławiński

Scenografia – Wojciech Stefaniak

Kostiumy – Joanna Snopek

Muzyka – Mamadou Diouf i Sama Yoon

Producent – Joanna Cywińska

 

 

Ceny biletów:

70 złotych – rzędy: I – XVI

60 złotych – rzędy XVII – XVIII

 

Bilety do nabycia w kinoteatrze RONDO  lub przez Internet –
https://biletyna.pl/Chelmno/Kinoteatr-Rondo  od 1 marca 2019 roku.

 

Informacje o biletach: 570202738; kasa.rondo@chdk.pl

 

 

Źródło Chełmiński Dom Kultury
Strona www.chdk.pl
Facebook – Chełmiński Dom Kultury https://www.facebook.com/chelminskidomkultury/
Facebook – Kinoteatr RONDO https://www.facebook.com/KinoteatrRONDO1/