“Poznaj swój region z przewodnikiem” w ramach akcji: bezpłatne zwiedzanie muzeum oraz Spacerek po Chełmnie pt. “Śladami św. Walentego”, 2 marca 2019 roku

"Poznaj region z przewodnikiem"- Akcja odbędzie się w sobotę i niedzielę 2 i 3 marca. Szczegóły i zapisy do udziału w poszczególnych wydarzeniach na stronie internetowej www.rejestracja.kujawsko-pomorskie.pl. Rejestracja potrwa od czwartku 21 lutego, godz. 9.00 do piątku 1 marca do godz. 21.00. Liczba miejsc jest ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń). Usługi przewodników i wejścia do muzeów w ramach akcji będą bezpłatne lub za symboliczną złotówkę.

Muzeum Ziemi Chełmińskiej w Chełmnie

wraz

z Kołem Przewodników PTTK w Chełmnie

serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w akcji

 

“Poznaj swój region z przewodnikiem”,

które odbędzie się w dniu 2 marca 2019 o godz. 14.00.

 

W ramach akcji zapraszamy do bezpłatnego zwiedzania muzeum oraz Spacerku po Chełmnie “Śladami św. Walentego”. Przewodnikiem będzie Sławomir Grabowski. Ilość miejsc ograniczona. Zapisy na  wydarzenie rozpoczną się w czwartek 21 lutego o godz. 9.00 i będą trwały do piątku 1 marca do godz. 21.00 na stronie www.rejestracja.kujawsko-pomorskie.pl.

Głównym koordynatorem imprezy “Poznaj swój region z przewodnikiem” jest Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu.

 

  Muzeum Ziemi Chełmińskiej w Chełmnie wraz z Kołem Przewodników PTTK w Chełmnie serdecznie  zapraszają do wzięcia udziału w akcji "Poznaj swój region z przewodnikiem", które odbędzie się w dniu 2 marca 2019 o godz. 14.00. W ramach akcji zapraszamy do bezpłatnego zwiedzania muzeum oraz Spacerku po Chełmnie "Śladami św. Walentego". Przewodnikiem będzie Sławomir Grabowski. Ilość miejsc ograniczona. Zapisy na  wydarzenie rozpoczną się w czwartek 21 lutego o godz. 9.00 i będą trwały do piątku 1 marca do godz. 21.00 na stronie www.rejestracja.kujawsko-pomorskie.pl. Głównym koordynatorem imprezy "Poznaj swój region z przewodnikiem" jest Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu.     Serdecznie zapraszamy  Anna Grzeszna - Kozikowska  Muzeum Ziemi Chełmińskiej w Chełmnie  Koło Przewodników PTTK w Chełmnie

Serdecznie zapraszamy

Anna Grzeszna – Kozikowska

Muzeum Ziemi Chełmińskiej w Chełmnie

Koło Przewodników PTTK w Chełmnie

 

 

 

 

Źródło Muzeum Ziemi Chełmińskiej w Chełmnie
Strona https://www.muzeumchelmno.pl/
Facebook https://www.facebook.com/Muzeum-Ziemi-Che%C5%82mi%C5%84skiej-507596405944132/